Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ НА БАСКЕТБОЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ

05 січня тренером-викладачем Тарасенко О.В. проведено турнір з баскетболу серед юнаків, у якому участь взяли команди ДЮСШ, КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2», Веселівської селищної ради КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ст.» та гості з Мелітопольського району Фруктівської ЗОШ.

15:50 11.01.2017

Педагоги плідно попрацювали на засіданнях методичних об’єднань

11.01.2016 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбулися засідання методичних об'єднань Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів початкових класів (1-х, 2-х та 4 -х кл.) та вчителів історії та правознавства.

15:06 11.01.2017

Турнір серед юних баскетболісток

04 січня у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся баскетбольний турнір серед дівчат, у якому взяли участь юні баскетболістки з Широківської та Менчикурівської шкіл, вихованки ДЮСШ, а також команда старших дівчат нашої спортивної школи, що йшла поза конкурсом.

10:35 11.01.2017

У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІст. №2» відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів художньо-естетичних дисциплін

22 грудня 2016 року вчителі образотворчого мистецтва, музичного мистецтва та художньої культури плідно попрацювали на тему «Виховання емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва, розвиток художніх інтересів та потреб учнів шляхом впровадження інноваційних методів навчання» (керівник Баштава О.М.).

14:38 06.01.2017

З гарним настроєм, радістю та відчуттям чарівної новорічної казки

Саме з такими емоціями учні КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» зустрічали Новий 2017 рік. Завдяки підтримці батьків, діти отримали найкращий подарунок – новорічну казку, яку підготував колектив селищного будинку культури.

16:20 03.01.2017

Селищний голова привітав обдарованих учнів КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

30 грудня до КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» завітали голова Веселівської селищної ради Петро Кіяшко, начальник відділу освіти молоді та спорту Оксана Дундук, староста села Широке Лариса Єрещенко.

16:59 30.12.2016

Продовжуючи гарну традицію

Сьогодні, 29 грудня, селищний голова Петро Кіяшко привітав учнів та педагогів КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» та КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст.. № 2» з Новорічними святами.

14:45 29.12.2016

Новорічний сюрприз для дітлахів КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

28 грудня на новорічне свято для учнів 1 – 7 класів в КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» завітав  директор ДП ДГ «Ізвєстія», депутат Веселівської районної ради, член виконавчого комітету Веселівської селищної ради Сергій Рудськой.

14:08 29.12.2016

Нарада з керівниками закладів освіти

Сьогодні, 28 грудня, у залі засідань селищної ради відбулась нарада керівників навчальних закладів Веселівської ОТГ за участю селищного голови.

16:27 28.12.2016