Голова селищної ради

КІЯШКО ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ

Народився 2 лютого 1956 року в мальовничій гірській місцевості Івано-Франківської області Надвірнянського району с.Пасічна.

1964 - 1974 роки - навчання в Пасічнянській середній школі.

1974 - 1976 роки - служба в лавах Радянської Армії.

1978 р. - механізатор, завідуючий МТФ №1 колгоспу ім. Шевченка (с.Менчикури, Веселівського району, Запорізької області).

1983 р. - переведений  на посаду  зоотехніка-селекціонера колгоспу ім. Шевченка (с.Менчикури, Веселівського району, Запорізької області).

1985 - 1990 рр. - навчання в Херсонському сільськогосподарському інституті ім.Цюрупи

1990 р. - обраний заступником голови виконкому народних депутатів Веселівської селищної ради.

1991 - 2015 рр. - голова Веселівської селищної ради (обирався 6 скликань поспіль).

У 2015 р. - обраний селищним головою Веселівської селищної територіальної громади.

Загальний стаж роботи: 38 років

Стаж роботи в органах місцевого самоврядування: 27 років.

Позапартійний.

Одружений. Має двох дорослих синів та двох онуків.

Праця Петра Миколайовича високо оцінена як державою, так і територіальною громадою. Найвищою нагородою є довіра мешканців території.

Нагороджений обласною нагородою  Орденом „За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня. Відзнакою Міністерства оборони України, медаллю „15 років Збройним Силам України”. Орденом Української Православної Церкви Святого Різноапостольного Великого князя Володимира ІІ ступеня.