Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

У КЗ "Веселівська дитячо-юнацька спортивна школа" відбулось урочисте відкриття ХХІІ Всеукраїнського турніру з вільної боротьби пам’яті Ю.Гаращенка

Розпочав захід директор закладу Юрій Козюра, який коротко розповів про життєві досягнення Юрія Гаращенка, представив присутнім судейське журі та відкрив турнір.

16:04 09.12.2016

Оголошення

Запрошуємо жителів громади 9 - 10 грудня 2016 року до Веселівської ДЮСШ на ХХІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

15:52 02.12.2016

Журі визначило найкращі роботи

02 грудня в актовому залі селищної ради відбулось засідання конкурсної комісії, яка оцінювала роботи учасників ІІ етапу Місячника безпеки життєдіяльності.

14:47 02.12.2016

Представники ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» провели профорієнтаційну роботу серед учнів впускних класів

01 грудня 2016 року співробітники державного навчального закладу зустрілись з учнями 9, 11 класів ЗНЗ Веселівської об’єднаної територіальної громади.

14:28 01.12.2016

Завершився перший етап конкурсу "Учитель року – 2017"

За висновками членів фахових журі, учасники конкурсу доклали максимум зусиль, щоб розкрити свій творчий потенціал. Свідченням цьому стали відкриті уроки, які пройшли на високому професійному рівні.

15:06 30.11.2016

Конкурсанти «Учитель року – 2017» пройшли перші фахові випробування

Конкурс «Учитель року» ніколи не втрачає свого особливого змісту, бо є неповторним інтелектуальним змаганням у безлічі професійних конкурсів, є унікальним, як за змістовим наповненням, психологічною напругою, так і відданістю педагогів-конкурсантів дітям.

14:48 29.11.2016