Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Новини Веселівської селищної територіальної громади

Відбулися засідання постійних комісій

Дата створення: 16:42 15.01.2018

Сьогодні, 15 січня, у  зв’язку з підготовкою до почергового засідання  45 сесії селищної ради VII  скликання   відбулися засідання постійних комісій:

Будні с. Широке

Дата створення: 16:16 15.01.2018

Погода, як жінка, завжди мінлива та непередбачувана. Так сталося і сьогодні, коли  неочікувані снігопади, застали нас зненацька.  На радість мешканців сіл Широке та Далеке, завдяки  директору ДП «ДГ «Широке», негода не змогла стати на заваді пішоходів та автомобілістів. Вже зранку спецтехніка господарства працювала на вулицях сіл. Були прочищені дороги в населених пунктах  та дорога місцевого значення у напрямку с.Далеке – с.Широке – смт Веселе.

Профілактика переохолодження: як зберегти здоров’я в холод

Дата створення: 16:02 15.01.2018

Розпочалась зима – зі снігопадами, хурделицею, морозним повітрям. За прогнозами синоптиків, така погода буде зберігатись впродовж найближчих днів. Тому ми нагадуємо про прості правила профілактики переохододження, які допоможуть зберегти здоров’я.

Різдвяні канікули на Дубенщині

Дата створення: 15:38 15.01.2018

З  8 по 15 січня  в рамках реалізації акції «Різдвяні канікули на Дубенщині» у с. Верба Дубенського  району Рівненської області перебувала делегація Веселівської селищної територіальної громади у складі 12 талановитих учнів освітніх закладів громади та супроводжуючих керівників, які взяли участь у фестивалі  духовної пісні та різдвяних колядок «Різдвяні піснеспіви».

В Україні минулої доби на пожежах у побуті загинули одразу 11 громадян

Дата створення: 14:57 15.01.2018

Новий антирекорд встановлено минулої доби в Україні - одразу 11 громадян загинули на пожежах у побуті 14 січня. Ще десятеро українців отримали травми різного ступеню важкості.

Зимові свята продовжуються

Дата створення: 11:56 15.01.2018

З піснями та щедрівками  до осель маломихайлівців 13 січня  завітали коза з Маланкою та Василем.   В селі вперше було  розіграно таке театралізоване дійство . Люди зустрічали  щедрувальників посмішками, дарували  гостинці козі та запрошували  на відвідини у наступному році.  

Пам'ятники-це історія нашого селища

Дата створення: 08:28 15.01.2018

Саме таку назву має нова книга, яка стала результатом кропіткої роботи працівників  Веселівської селищної бібліотеки. Ініціатором цієї шляхетної справи  став селищний голова Петро Миколайович Кіяшко. Дане видання розповідає про відкриття пам`ятників та меморіальних дошок повоєнного періоду та сьогодення на території Веселівської ОТГ.

День Маланки. Новий рік. День Василя.

Дата створення: 15:18 12.01.2018

13 січня установлене свято на честь знатної римлянки Меланії (Маланки), яка з юних років і до кінця днів своїх (померла в 439 р.) прямувала до Христа. 14 січня — перший день Нового року за старим стилем та  свято на честь Василія (Василя) Великого (329—379) архієпископа Кесарії Кападокійської, що в Малій Азії. Також  за церковними святцями цей день — свято Обрізання Господнє (саме тоді, згідно церковних джерел, відбулося обрізання Ісуса Христа за єврейським звичаєм).

Вітання Козаченко Василя Володимировича з Днем народження

Дата створення: 14:23 12.01.2018

Ювіляра урочисто  привітали  в актовій залі селищної ради  члени виконавчого комітету, представники ради ветеранів, селищний голова та  працівники селищної ради. Селищний голова   привітав Василя Володимировича та вручив йому подарунки. У цей святковий день присутні  бажали ювіляру міцного здоров’я, добробуту, оптимізму та здобутків у його  громадській діяльності, нових звершень, а також любові і поваги родини та друзів, щоб обраний ним нелегкий шлях громадського діяча супроводжувала  завжди глибока людська вдячність і шана.

МОЗ підтримує запобіжні заходи проти кору у Києві

Дата створення: 12:00 12.01.2018

Спалах кору в Україні триває, і МОЗ продовжує посилені заходи з вакцинації проти цього небезпечного захворювання, щоби запобігти епідемії. Міністерство підтримує запровадження Київською міською державною адміністрацією запобіжних заходів у столиці.