Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Селищний голова привітав обдарованих учнів КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

30 грудня до КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» завітали голова Веселівської селищної ради Петро Кіяшко, начальник відділу освіти молоді та спорту Оксана Дундук, староста села Широке Лариса Єрещенко.

 

 

Шановні гості урочисто привітали колектив педагогів та працівників школи з Новорічними святами, побажали миру та злагоди у кожній родині. Петро Миколайович урочисто нагородив учнів школи та вчителів, які протягом першого семестру 2016/2017 н.р. відстоювали нашу громаду на рівні області. Почесні грамоти та цінні подарунки отримали Каріна Левада (8 клас) за І місце в обласному конкурсі «Збережемо Україну»; Завгородній Дмитро (5 клас) за ІІ місце в обласному конкурсі «Збережемо Україну»; Кузьменко Роман (5 клас) за ІІІ місце в обласному конкурсі «Збережемо Україну»; переможці І етапу обласного конкурсу захисту Малої академії наук України з географії Ворона Руслана (10 клас), Шокорова Дар’я (9 клас), Лавриченко Діана (10 клас). Побажав  юним науковцям подальших успіхів у ІІ та ІІІ етапах цього конкурсу.

Директор школи Анастасія Герасименко від імені всіх педагогічних та технічних працівників школи, учнів та їх батьків привітала Петра Миколайовича та очолюваний ним колектив з Новорічними святами, нагородила почесною громадою КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» за особливий внесок у розвиток школи у 2016 році.

Крім того, колектив нашого закладу від щирого серця вітає усіх жителів громади з Новорічними святами.

Рік Новий – казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!

З повагою,

колектив КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»« повернутися до списку новин