Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Відбулась оперативна нарада для керівників закладів освіти

Сьогодні, 25 січня, у залі засідань селищної ради відбулась оперативна нарада для керівників закладів освіти Веселівської ОТГ. Крім того, були запрошені відповідальні за організацію виховної роботи у ЗНЗ та представники КУ «Культурно-мистецький центр».

15:32 25.01.2017

Вітаємо з перемогою!

14 січня 2017 року у м. Запоріжжі відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, на якій навчальні заклади нашої громади представляла учениця 10 класу КЗ «Веслівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» Марія Нестеренко.

09:58 23.01.2017

ВІТАЄМО!

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради вітає з Днем народження

08:27 19.01.2017

Вихованки ДЮСШ стали чемпіонками зі стрітболу

09 січня у Запоріжжі за підтримки Федерації баскетболу України і Федерації баскетболу Запорізької області відбувся відбірковий етап всеукраїнських змагань з баскетболу формату 3х3 (стрітбол) «WINTERBASKETBATTLE».

21:42 12.01.2017

Відбулося онлайн-тестування для учасників заочного туру обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2017»

Сьогодні, 12 січня, на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» вчителі-переможці районного етапу конкурсу пройшли перші випробування обласного етапу у формі онлайн-тестування.

19:22 12.01.2017