Педагоги плідно попрацювали на засіданнях методичних об’єднань

Дата: 11.01.2017 15:06

Фото без опису11.01.2016 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбулися засідання методичних об'єднань Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів початкових класів (1-х, 2-х та 4 -х кл.) та вчителів історії та правознавства.

Під час засідань керівники методичних об’єднань початкових класів разом з педагогами провели у своїх секціях методичні оперативки «На пульсі педагогічних новин», обговорили питання «Розвиток пізнавальної активності молодших школярів шляхом впровадження ІКТ на уроках в початковій школі» та «Практичне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, створення оптимальних умов для їх інтеграції в навчально-виховний процес Практичне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, створення оптимальних умов для їх інтеграції в навчально-виховний процес», організували дефіле нестандартних уроків «Я роблю це так!», розглянули нормативно-правову базу початкової освіти, провели практичний семінар «Реалізація оновленої програми початкової освіти ,ідей дослідницького та пошукового потенціалу учителів  та учнів засобом мережі Інтернет» та експрес-огляд новинок педагогічної літератури «Радимо прочитати».

Фото без описуТемою засідання методичного об’єднання вчителів історії та правознавства стала «Обробка і вивчення науково-методичних матеріалів по методичній проблемі у навчальних закладах Веселівської об’єднаної територіальної громади».

Основними питаннями, які розглянули та обговорили педагоги, були: «Наукові основи інформаційно-комунікаційних технологій», «Наукові основи навчально-виховного процесу в закладах освіти», «Нормативно-правова база та юридичні аспекти і особливості використання інформаційно-комунікаційних ресурсів, технологій, матеріалів тощо в навчально-виховному процесі», «Створення оптимальних умов для роботи вчителя з інформаційно-комунікаційними-технологіями», «Технічні і організаційні умови створення і функціонування єдиного освітнього інформаційного простору Веселівської ОТГ», «Особистий досвід використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі.

Засідання пройшли у творчій та затишній обстановці.