Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Поточні документи

Сторінка в розробці

Проекти рішень виконкому від 15.12.2017

 

ЧЕРГА ДЕННА

засідання виконавчого комітету

 

15 грудня 2017 року                                                                          смт.Веселе

 

1. Про звіт щодо виконання Програми удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Веселівській ОТГ на 2017 рік

 

2. Про  хід виконання програми соціально-економічного розвитку Веселівської ОТГ на 2017 - 2020рік

 

3.Про звіт головного лікаря Комунального закладу охорони здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської селищної ради за 2017 рік

 

4. Про роботу зі зверненнями громадян  за 2017 рік

 

5. Про виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Веселівської селищної ради за  2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

виконавчого комітету селищної ради

15 грудня  2017 р.

 

 

 

№ 1

 

             

 

 

 

Про звіт щодо виконання Програми удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Веселівській ОТГ на 2017 рік

 

 
 

         Відповідно до ст. 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,враховуючи інформацію заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики , виконавчий комітет Веселівської селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Звіт заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Бабаніної І.В. взяти до відома.

         2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Бабаніну І.В.

 

 

 

Голова виконавчого комітету                                                     П.М. Кіяшко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

виконавчого комітету селищної ради

15 грудня  2017 р.

 

 

 

№ 2

 

             

                           

Про  хід виконання програми соціально-економічного

розвитку Веселівської ОТГ

на 2017 - 2020рік

 

               Керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію заступника селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади  за 2017 рік, робота спрямовувалася на покращення соціально-економічного розвитку територіальної громади, створення умов для стабільної роботи установ, організацій та наповнення місцевого бюджету виконавчий комітет Веселівської селищної ради

ВИРІШИВ:

       1. Інформацію заступника селищного голови про  хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади за   2017 рік  взяти до відома.

        2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань житлового-комунального господарства Бабарика С.А., заступника селищного голови з питань інвестицій та економічного розвитку Дяченка О.В.

 

 

Голова виконавчого комітету                                                              П.М.Кіяшко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

виконавчого комітету селищної ради

15 грудня  2017 р.

 

 

 

№ 3

 

             

 

Про звіт головного лікаря Комунального закладу охорони здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської селищної ради за 2017 рік

 

 
 

         Відповідно до ст. 25, 26, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи інформацію заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики , виконавчий комітет Веселівської селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Звіт головного лікаря Комунального закладу охорони здоров’я «Веселівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської селищної ради за 2017 рік взяти до відома  (звіт додається).

2. Головному лікарю Воробйовій І.Л. надати на розгляд виконавчому комітету селищної ради план роботи закладу на 2018 рік у термін до 25.12.2017 року.

         3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Бабаніну І.В.

 

 

Голова виконавчого комітету                                                              П.М.Кіяшко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

виконавчого комітету селищної ради

15 грудня  2017 р.

 

 

 

№ 4

 

             

Про роботу зі зверненнями громадян  за 2017 рік

 

           Заслухавши інформацію начальника загального відділу Чорної І.М, про роботу виконкому зі зверненнями  громадян за  2017р., виконавчий комітет відзначає, що апарат виконкому спрямовує свою роботу на створення необхідних умов для реалізації конституційних прав  громадян на звернення, згідно вимог  Указу Президента України № 109/2008 від 07.02.2008р.

          Керуючись Законом України „Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.2008р. № 109/2008 , ст.38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Веселівської селищної ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію начальника загального відділ Чорної І.М., про роботу виконкому Веселівської селищної ради зі зверненнями  громадян за   2017р. прийняти до відома.

2. Виконкому Веселівської селищної ради, посадовим особам ради та виконавчому комітету, в своїй подальшій роботі :

1) висвітлювати роботу зі зверненнями громадян   на  інтернет – сайті селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого  комітету Грибко В.Д.

 

Голова виконавчого комітет

Веселівської селищної ради                                                    П.М. Кіяшко

Секретар виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                    В.Д. Грибко

Проект  погоджено:

Начальник юридичного відділу                                            Л.С. Долженко

 

 

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

 

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

виконавчого комітету селищної ради

 

  15 грудня 2017р.

 

 

 

№  5

         

Про виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом

Веселівської селищної ради за  2017 року.

 

                 Виконавчим комітетом Веселівської селищної ради делеговані повноваження органів виконавчої влади здійснює у відповідності з Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні, затвердженого планом роботи виконкому на 2017рік, рішення виконавчого комітету від 31.01.2017р.№2 ”Про затвердження  плану роботи виконавчого комітету Веселівської селищної ради на 2017 рік” та рішень сесії селищної ради.

                За 2017рік виконавчим комітетом селищної ради на своїх засіданнях розглянуто 102 питання, з них 85 стосується реалізації делегованих повноважень.

               Відповідно до ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” питання виконання бюджету територіальної громади розглядувалось на засіданні виконавчого комітету в жовтня за 9 місяців 2017 року. Планові показники   виконані.

           Переважна кількість питань розглянутих на засіданнях виконавчого комітету стосується  повноважень в сфері будівництва /ст.32/- 10 питань,  у сфері соціального захисту населення /ст.34/ - 17 питань, у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та облік /ст.27/ - 10 питань.

            На належному рівні виконкомом селищної ради забезпечується соціальний захист найбільш вразливих категорій громадян. Надається адресна допомога та допомога на поліпшення матеріально-побутових потреб малозабезпечених громадян селища та сіл громади. Так за 2017р.  надано матеріальної допомоги 92  чол . на суму 41964 тис. грн.з них  на поховання 17 чол. на суму  8670 тис. грн.

          9 Травня -  селищною радою разом з радою ветеранів вручено 7 –ми учасникам Великої Вітчизняної війни святкові подарунки  та кошти в сумі 1тис.грн. кожному.

        Проводиться організація громадських оплачуваних робіт на протязі півріччя  було залучено   233 громадянина.

     Укладено угоду щодо активного роз*яснення питань зайнятості, рішенням селищної ради  затверджено види оплачуваних громадських робіт для безробітних, які мають суспільно-корисну спрямованість та перелік підприємств, в яких можливе проведення громадських робіт.

     На достатньому рівні виконавчим комітетом селищної ради здійснюються делеговані повноваження щодо проведення зборів та мітингів місцевими організаціями політичних партій, реєстрація статутів, контролю за дотриманням земельного та природоохоронного законодавства, використання і охороною земель, обліку дітей дошкільного та шкільного віку та запобігання бездоглядності дітей.

     Згідно статей 33, 34, 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчим комітетом селищної ради здійснюються делеговані повноваження щодо захисту населення і території від наслідків надзвичайних ситуацій. Відпрацьовано план дій в разі виникнення надзвичайної ситуації.

    На виконання ст.38 щодо звернень громадян   в селищну раду з письмовими зверненнями звернулось 585 чол.з усними 285 чол.

   На виконання ст.30 здійснюється контроль за станом квартирного обліку.

В 2017 році  поставлено на квартирний облік 5 громадян.

     Виходячи з вищесказаного, щодо  повноти реалізації делегованих повноважень Веселівською селищною радою, виконавчий комітет Веселівської селищної ради

 

В И Р І Ш И В :

 

        1. Інформацію керуючої справами виконкому ради Грибко В.Д. про виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом за 2017 рік, прийняти до відома.

         2. Скординувати роботу членів виконкому на поліпшення реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади, згідно Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконкому ради Грибко В.Д.

 

 

Голова виконавчого комітету                                          П.М.Кіяшко

 

Секретар виконавчого комітету                                      В.Д.Грибко

 

Проект погоджено :

начальник юридичного відділу                                 Л.С.Долженко