Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ НА БАСКЕТБОЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ

05 січня тренером-викладачем Тарасенко О.В. проведено турнір з баскетболу серед юнаків, у якому участь взяли команди ДЮСШ, КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2», Веселівської селищної ради КЗ «Новоуспенівська ЗОШ І – ІІІ ст.» та гості з Мелітопольського району Фруктівської ЗОШ.

У результаті змагань перемогу здобула команда з мелітопольського району. Добре збалансована з усіх сторін команда з Фруктового навчена грати саме у баскетбол, і цей факт був дуже приємним моментом.

На другому місці опинилась команда з ДЮСШ, яка на сходинку була молодшою від чемпіонів. Третє місце вибороли гравці з КЗ «Веселівська ЗОШ №2».

Найкращими гравцями турніру в командах стали Руслан Савранський (КЗ «Новоуспенівська ЗОШ»), Іван Чернявський (КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»), Микита Кокітко (ДЮСШ).

Справжньою прикрасою на завершення змагань стала гра між переможцями турніру Фруктівською ЗОШ та старшими дівчатами ДЮСШ у складі Анни Шеки, Анастасії Шило, Анжеліки Дергачової, Марини Дубенець та Ольги Тарасенко. У дуже гідній грі перемогу отримали наші дівчата з рахунком 66:36.

Директор ПКЗ «ДЮСШ»

Юрій Козюра« повернутися до списку новин