Відкрите місто

Будь-яку громаду неможливо уявити без різних великих і малих комунальних проблем, які вимагають вирішення. Веселівська селищна територіальна громада, на жаль, не є виключенням.
Кожен з нас, мешканців громади, зустрічається з цими прикрими неприємностями. Це, для прикладу, відкриті люки, ями на дорогах, переповненні сміттєві контейнери чи їх відсутність, поламані дерева чи неприбрані прибудинкові території.
Разом ми можемо зробити так, щоб цих проблем ставало менше, а життя на нашій території - комфортнішим.
Якщо Ви бажаєте поінформувати владу Веселіської ОТГ про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення про неї на цій сторінці натиснувши «Повідомити».
Якщо Ви хочете взяти участь у вирішенні уже виявлених проблеми, тоді перегляньте перелік опублікованих проблем та визначте для себе, що Вам під силу вирішити самостійно або організованою групою мешканців. Залиште коментар про свої наміри під повідомленням про проблему, щоб його побачив автор.
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та участь у виявленні та вирішенні проблем нашої громади.
Лише спільно ми можемо зробити Веселівську ОТГ кращою!

Як працює система «Відкрите місто»?
1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото та/або відео файли (за наявності) та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.
2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.
3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація  вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.

Повна версія веб-платформи «Відкрите місто» знаходиться за адресою http://opencity.in.ua/

Перехід на віджет Веселівської ОТГ: http://opencity.in.ua/widget/314