Новини Запорізької обласної державної адміністрації

СПІВПРАЦЯ ОБЛАСНОЇ, МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ТА ГРОМАД ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРИХИЛЬНОСТІ ДО ВАКЦИНАЦІЇ

2 листопада в приміщенні обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою  та їх виконання в Україні». Захід відбувся у змішаному офлайн та онлайн форматі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.  Організували круглий стіл Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію» у співпраці з департаментом охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації. Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію» об’єднує 64 організації та співпрацює із Міністерством охорони здоров’я України та Центром громадського здоров’я МОЗ.

10:14 03.11.2021

РЕКОНСТРУКЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ – ПОКАЗОВИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Запоріжжя Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль відвідав обласну клінічну лікарню. Головний медичний заклад регіону за останні роки зазнав кардинальних змін завдяки програмі Президента «Велике будівництво».

10:08 03.11.2021

ДЕНИС ШМИГАЛЬ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА ВІДНОВИЛОСЯ БУДІВНИЦТВО АВТОМАГІСТРАЛІ ЧЕРЕЗ Р. ДНІПРО В ЗАПОРІЖЖІ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Запорізької області оглянув хід будівництва вантового мосту Автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя.

10:05 03.11.2021

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: У ЗАПОРІЖЖІ ТРИВАЄ ОНОВЛЕННЯ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ

В обласному центрі триває  оновлення  плавального басейну Комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

09:20 27.10.2021

РЕКОНСТРУКЦІЯ НА СПОРТИВНОМУ СТАДІОНІ “ТАВРІЯ” ДОБІГАЄ КІНЦЯ

На  об’єкті програми Президента «Велике будівництво»  “ Реконструкція футбольного поля КЗ "Фізкультурно-оздоровчого  клубу "Таврія" Василівської районної ради Запорізької області   основні будівельні роботи добігають кінця.

09:16 27.10.2021