Запорізька область, Мелітопольський район

Новини Запорізької обласної державної адміністрації

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: У ЗАПОРІЖЖІ ЗАПРАЦЮВАЛО НАЙСУЧАСНІШЕ ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УКРАЇНИ

За програмою Президента України в обласній клінічній лікарні нещодавно завершили ремонт відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. У режимі 24/7 кожен запоріжець може за лічені хвилини пройти всебічне обстеження та отримати повний комплекс високоякісних медичних послуг.

16:23 23.09.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ОНОВЛЕННЯ АВТОДОРОГИ ЗАПОРІЖЖЯ - ДОНЕЦЬК В МЕЖАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ

За інформацією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області роботи з поточного середнього ремонту на ділянці км 51+106 - км 69+888 автодороги національного значення Н-15 Запоріжжя - Донецьк розпочалися наприкінці літа, а вже сьогодні виходять на фінішну пряму. Підрядник завершує влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття.

10:54 21.09.2021

ДОРОГА ВІД КИРИЛІВКИ ДО ЯКИМІВКИ ГОТОВА ПРИЙМАТИ ГОСТЕЙ РЕГІОНУ

Завершилося оновлення територіальної дороги Т-08-20. Ремонт автошляху проходив у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Якість виконання ремонтних робіт сьогодні особисто перевірив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

09:38 09.09.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ТРИВАЮТЬ РОБОТИ У ШКОЛІ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Продовжуються роботи з оздоблення відкритого басейну Школи вищої спортивної майстерності, що в обласному центрі. Наразі крім басейну у Школі вищої спортивної майстерності буде оновлена покрівля, утеплений фасад та проведено ще багато інших робіт.

17:00 16.08.2021