Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Творчий звіт культурно-масової роботи Веселівського селищного будинку культури КУ "Культурно -мистецький центр" за 2016 рік

Веселівський селищний будинок культури працює на базі КУ «Культурно- мистецький центр» з 1 січня 2016 року. За цей час було проведено безліч культурно -масових заходів, які заходи завжди проходили на високому професійному рівні,завдяки професіоналізму та плідній праці творчих працівників та аматорів художньї самодіяльності.

20:23 11.02.2017

У Малій Михайлівці визначено відповідальних за святкування Масляної

10 лютого о 10.00 год. староста села Мала Михайлівка Віталій Деркач провів оперативну нараду з керівниками установ та організацій села з питання організації та проведення масового заходу «Український Колодій: Масляна неділя до нас в гості прилетіла».

19:41 11.02.2017

Пам’яті героїв Небесної сотні

День 20 лютого 2014 року став найчорнішим днем в історії незалежної України, а сотня загиблих на майдані назавжди увійшла в історію як Небесна сотня.

21:04 10.02.2017

Широківці готуються до Масляної

У Широківському будинку культури йде активна підготовка до Масляної. Гурт «Натхнення» на чолі з художнім керівником Сергієм Мінаковим наразі розучує нові пісні.

14:53 10.02.2017

ВІТАЄМО!

Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради, відділ освіти, молоді та спорту селищної ради щиросердно вітають вчителя російської мови та зарубіжної літератури КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів»

09:25 10.02.2017

ВІТАЄМО!

Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет, відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради щиросердно вітають педагогів нашої громади, які у січні відсвяткували свої ювілейні дати:

16:27 09.02.2017

Правила поведінки на льоду

Безпечним вважається лід: для одного пішоходу - лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки - не менше 10-12 сантиметрів (масове катання - 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів.

21:07 08.02.2017