У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІст. №2» відбулося засідання методичного об’єднання  вчителів художньо-естетичних дисциплін

Дата: 06.01.2017 14:38

Фото без опису22 грудня 2016 року вчителі образотворчого мистецтва, музичного мистецтва та художньої культури плідно попрацювали на тему «Виховання емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва, розвиток художніх інтересів та потреб учнів шляхом впровадження інноваційних методів навчання» (керівник Баштава О.М.).

Під час засідання вчителі образотворчого мистецтва Шкель Н.Л. та Іваннікова Л.Є. провели майстер-клас на тему «Розважальні техніки малювання». А вчителі музичного мистецтва поділилися досвідом на тему «Формування пізнавального інтересу учнів до музичного мистецтва шляхом впровадження інформаційних комп’ютерних технологій».

Фото без опису   Фото без опису