Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

ВІТАЄМО!

Селищна рада та відділ освіти, молоді та спорту вітає ученицю 10 класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Валерію Щебликіну за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

15:50 08.02.2017

ВІТАЄМО!

04 лютого свій ювілей відзначила вихователь КДНЗ № 2 "Світлячок" ОЛЕШКО Олена Володимирівна

08:00 08.02.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО БІБЛІОТЕКИ

Бібліографом центральної селищної бібліотеки підготовлено «Бюлетень нових надходжень за ІV квартал 2016 року». В ньому представлено 352 назви друкованих видань. Взагалі за 2016 рік бібліотечний фонд селищної бібліотеки поповнився 1944 екземплярами, з них 1365 книг та 549 періодичних видань.

17:02 06.02.2017

Досвід проти досвіду

04 лютого у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся перший традиційний обласний турнір з волейболу серед ветеранів від 40 років, організатором якої стала Веселівська селищна рада.

16:46 06.02.2017