Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Вітаємо переможців Обласної виставки-конкурсу дитячої творчості «Берегиня роду українського»!

З метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, патріотичного і громадянського виховання дітей,  заохочення її до творчої самореалізації, залучення до кращих традицій національної культури, збереження культурної спадщини в Україні з вересня по грудень 2016 року була проведена Обласна виставка-конкурс дитячої творчості «Берегиня роду українського».

19:29 31.01.2017

Вітаємо з перемогою!

28 січня у м. Запоріжжі відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

16:40 30.01.2017

ОГОЛОШЕННЯ

04 лютого о 09.30 год. на базі ПКЗ «ДЮСШ» відбудеться обласний турнір з волейболу для ветеранів 40+.

11:15 30.01.2017

Визначено переможців першості з паркового волейболу

29 січня у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбулась відкрита першість Веселівської селищної територіальної громади з паркового волейболу (4х4) серед чоловіків, організатором якої став відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

10:18 30.01.2017

ВІТАЄМО!

З повагою і любов’ю сьогодні відзначає День народження завідуюча КНДЗ «Орлятко» с. Мала Михайлівка

09:45 30.01.2017

У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» стартував проект «Від Я – до Я»

Виховна діяльність у КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2» займає важливе місце. Особливо вдалою є проектна діяльність, коли школярі разом зі своїми вчителями, керівниками, наставниками, батьками працюють над створенням творчих, соціальних, молодіжних проектів.

14:59 28.01.2017

Першість з баскетболу серед юнацьких команд ЗНЗ громади

27 грудня у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради проведено першість Веселівської селищної територіальної громади з баскетболу серед юнацьких команд загальноосвітніх навчальних закладів.

15:48 27.01.2017

Вітаємо переможців

З 14 січня 2017 року розпочався ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

15:39 27.01.2017

Гуртом справу зроблено

Наш комунальний заклад "Веселівська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 2" збудований у 1977 році. Звичайно, комунікації потребують заміни. У цьому навчальному році вийшла з ладу зливна система школи, яка проходить через підвальне приміщення закладу. Виконати ремонтні роботи самотужки нам було не під силу, бо цьому завадили грунтові води.

14:27 27.01.2017