Спілка бджолярів Веселівського району

Канадський Проект компанії Niagara Beeway в галузі бджільництва

В рамках Проекту передбачено налагодження співпраці з суб’єктами аграрного сектору економіки України: підприємствами, фермерами, приватними підприємцями, приватними особами.

Особлива увага приділяється співпраці з бджолярами, які займаються розведенням бджіл та бджолиних маток.
Учасники Проекту отримають можливість вивчити канадський досвід в певній сфері, можливість освоїти сучасні технології та вимоги до виробництва певного продукту. Суб’єкти, які успішно пройдуть етапи навчання та сертифікацію власних господарств зможуть розпочати поставки власної продукції на канадський ринок.

У поточному періоді проводиться відбір потенційних бджільницьких господарств, які займаються виробництвом бджолиних пакетів та бджолиних маток для можливості залучення до участі в Проекті .
Представники канадської компанії будуть контактувати з потенційними учасниками Проекту і проводити візити на господарства.

Фахівцям відібраних бджільницьких господарств буде запропоновано пройти додаткове навчання з вивчення канадських технологій та вимог за сприяння Проекту.

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у Проекті – заповніть, будь ласка, наступну Анкету однією із мов: українською, російською, англійською.