Спілка бджолярів Веселівського району

Канадський Проект компанії Niagara Beeway в галузі бджільництва

В рамках Проекту передбачено налагодження співпраці з суб’єктами аграрного сектору економіки України: підприємствами, фермерами, приватними підприємцями, приватними особами.

Особлива увага приділяється співпраці з бджолярами, які займаються розведенням бджіл та бджолиних маток.
Учасники Проекту отримають можливість вивчити канадський досвід в певній сфері, можливість освоїти сучасні технології та вимоги до виробництва певного продукту. Суб’єкти, які успішно пройдуть етапи навчання та сертифікацію власних господарств зможуть розпочати поставки власної продукції на канадський ринок.

У поточному періоді проводиться відбір потенційних бджільницьких господарств, які займаються виробництвом бджолиних пакетів та бджолиних маток для можливості залучення до участі в Проекті .
Представники канадської компанії будуть контактувати з потенційними учасниками Проекту і проводити візити на господарства.

Фахівцям відібраних бджільницьких господарств буде запропоновано пройти додаткове навчання з вивчення канадських технологій та вимог за сприяння Проекту.

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у Проекті – заповніть, будь ласка, наступну Анкету однією із мов: українською, російською, англійською.

УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ БІЗНЕС-РОЗВИТКУ ПЛОДООВОЧІВНИЦТВА

Український проект бізнес - розвитку плодоовочівництва у партнерстві з Благодійним Фондом ЛАСКА запрошують всіх бажаючих взяти участь у вебінарі «Бджільництво. Заснування медового бренду ТМ "Медові брати"», який відбудеться 16 травня о 20:00.

Як створити власний бренд та отримати найкращу ціну за вашу продукцію? - Про це розповість один із засновників ТМ "Медові брати" Дмитро Кушнір.

Історія успіху, яку може створити кожний бджоляр. Приєднуйтеся до нас.

Увага, для можливості переглядати вебінар онлайн необхідно мати останню версію флеш-плеєра у вашому браузері!

Також можна завантажити Мобільний додаток для перегляду зі смартфону або планшету.

Для участі у вебінарі попередня реєстрація є обов’язковою!

До уваги  бджолярів!

На землях ОО СВК «Фрунзе» з 29 .05.2018 по 03.06.2018 р.  включно буде проводиться хімічна обробка озимої пшениці.