Спілка бджолярів Веселівського району

Фото без опису25 лютого відбулося чергове засідання ГО «Спілки бджолярів» Веселівського району.

Бджолярі розглянули низку питань стосовно подальшої діяльності спілки. Обрали нового голову організації - ним став Анатолій Гришко. Обговорили ефективні способи співпраці з фермерськими господарствами щодо проведення протрави полів під час весняно-польових робіт. Розглянули питання формування та розміщення кочівних пасік, також авансували зустріч з представниками Держспоживслужби, для вивчення та обговорення питання стосовно реєстрації пасік. Фото без описуВизначили для себе пріоритетні питання та напрямки роботи по підготовці до нового сезону, поділилися досвідом стосовно утримання та підгодівлі бджіл на початкових ранніх етапах. Поспілкувалися з головою селищної ради Петром Кіяшко щодо подальшого утримання лісосмуг та визначення осіб, відповідальних за збереження зелених медоносних насаджень.

Канадський Проект компанії Niagara Beeway в галузі бджільництва

В рамках Проекту передбачено налагодження співпраці з суб’єктами аграрного сектору економіки України: підприємствами, фермерами, приватними підприємцями, приватними особами.

Особлива увага приділяється співпраці з бджолярами, які займаються розведенням бджіл та бджолиних маток.
Учасники Проекту отримають можливість вивчити канадський досвід в певній сфері, можливість освоїти сучасні технології та вимоги до виробництва певного продукту. Суб’єкти, які успішно пройдуть етапи навчання та сертифікацію власних господарств зможуть розпочати поставки власної продукції на канадський ринок.

У поточному періоді проводиться відбір потенційних бджільницьких господарств, які займаються виробництвом бджолиних пакетів та бджолиних маток для можливості залучення до участі в Проекті .
Представники канадської компанії будуть контактувати з потенційними учасниками Проекту і проводити візити на господарства.

Фахівцям відібраних бджільницьких господарств буде запропоновано пройти додаткове навчання з вивчення канадських технологій та вимог за сприяння Проекту.

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у Проекті – заповніть, будь ласка, наступну Анкету однією із мов: українською, російською, англійською.

УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ БІЗНЕС-РОЗВИТКУ ПЛОДООВОЧІВНИЦТВА

Фото без опису

Український проект бізнес - розвитку плодоовочівництва у партнерстві з Благодійним Фондом ЛАСКА запрошують всіх бажаючих взяти участь у вебінарі «Бджільництво. Заснування медового бренду ТМ "Медові брати"», який відбудеться 16 травня о 20:00.

Як створити власний бренд та отримати найкращу ціну за вашу продукцію? - Про це розповість один із засновників ТМ "Медові брати" Дмитро Кушнір.

Історія успіху, яку може створити кожний бджоляр. Приєднуйтеся до нас.

Увага, для можливості переглядати вебінар онлайн необхідно мати останню версію флеш-плеєра у вашому браузері!

Також можна завантажити Мобільний додаток для перегляду зі смартфону або планшету.

Для участі у вебінарі попередня реєстрація є обов’язковою!

Фото без опису До уваги  бджолярів!

На землях ОО СВК «Фрунзе» з 29 .05.2018 по 03.06.2018 р.  включно буде проводиться хімічна обробка озимої пшениці.

ДОТАЦІЯ ЗА БДЖОЛОСІМ’Ї

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

13:19 07.06.2021