Програма USAID Проект DOBRE

Впровадження проєкту «Фітнес сім'я» Веселівської громади»

26.11.2021 до Веселівської громади з  робочим візитом завітала представниця Українського Жіночого Фонду Олена Панченко, якою перевірено стан впровадження  проєкту «Фітнес сім'я» Веселівської громади», який  реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках  Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

14:50 26.11.2021

ІІІ семінар з розробки Стратегії

Веселівська селищна рада повідомляє, що 16.07.2021 о 10-00 за адресою: вул. Центральна, 136 (малий зал) відбудеться ІІІ Стратегічний семінар щодо побудови Стратегічного розвитку Веселівської громади. Запрошуємо взяти участь всіх членів робочої групи та зацікавлених осіб з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської селищної територіальної громади Мелітопольського району Запорізької області. План семінару додається.

09:22 13.07.2021

Відбувся ІІ Стратегічний семінар

29.06.2021 з польськими колегами FRDL в рамках реалізації заходів Програми DOBRE проведено ІІ Стратегічний семінар з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської селищної територіальної громади

15:29 29.06.2021