Запорізька область, Мелітопольський район

Програма USAID Проект DOBRE

ІІІ семінар з розробки Стратегії

Веселівська селищна рада повідомляє, що 16.07.2021 о 10-00 за адресою: вул. Центральна, 136 (малий зал) відбудеться ІІІ Стратегічний семінар щодо побудови Стратегічного розвитку Веселівської громади. Запрошуємо взяти участь всіх членів робочої групи та зацікавлених осіб з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської селищної територіальної громади Мелітопольського району Запорізької області. План семінару додається.

09:22 13.07.2021

Відбувся ІІ Стратегічний семінар

29.06.2021 з польськими колегами FRDL в рамках реалізації заходів Програми DOBRE проведено ІІ Стратегічний семінар з розробки Стратегічного плану розвитку Веселівської селищної територіальної громади

15:29 29.06.2021

31 ТРАВНЯ У ВЕСЕЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ МІТАП ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ “ДРАЙВЕРИ ЗМІН”.

У мітапі взяли участь селищний голова Петро Кіяшко,  активна шкільна молодь, вчителі, представники соціальної сфери, бібліотекарі, відділ культури, представники громадських організацій, активна молодь, також дупутат і староста Веселівської ТГ, які спільно з командою проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” (Наталя Селюкова та Вікторія Верес) вивчали інструменти участі, аналізували проблеми громади, шукали ідеї-рішення, планували ініціативи.

13:48 01.06.2021