З гарним настроєм, радістю та відчуттям чарівної новорічної казки

Дата: 03.01.2017 16:20

Фото без описуСаме з такими емоціями учні КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» зустрічали Новий 2017 рік. Завдяки підтримці батьків, діти отримали найкращий подарунок – новорічну казку, яку підготував колектив селищного будинку культури.

Малеча зустрілася з казковими героями, співала новорічні пісні, танцювала біля ялинки, брала участь у веселих конкурсах та з радістю приймала смаколики від Діда Мороза та Снігуроньки.

Особлива подяка сьогодні звучить небайдужим людям, які подарували нашим дітям свято. Ми вдячні народному депутату України Валентирову С.В., голові Веселівської селищної ради Кіяшку П.М., депутатам Веселівської територіальної громади, батьківському комітету та батькам закладу, Васьковському Р.А., Акімову О.А., Христичу К.О., Акімовій А.С., Ларченку М.І., Долженку С.В., Папазяну С. В. за постійну турботу про дітей.

Фото без описуСправжньою традицією стало у нашому закладі, у переддень року, підсумовувати досягнення у навчанні за І семестр. 29 грудня, селищний голова П.М. Кіяшко привітав учнів, педагогів, батьків нашої школи з Новорічними святами та вручив цінні подарунки обдарованим учням – призерам обласного та всеукраїнського етапів інтелектуальних конкурсів та олімпіад: Нестеренко М., Богатову Д., Бірюковій В., Власову В., Жеронкіній В. Сувеніри на згадку отримали педагоги, які підготували переможців: Нестеренко В.М., Мусіхіна Г.П., Нестеренко О.Г., Маркова Т.В., Бевзенко О.М. Начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С. привітала присутніх з Новим роком та відзначила переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін та конкурсів: Вертегел А. (6 клас), Копачинську А. (6 клас), Нестеренко М. (10 клас), Савченка М. (8 клас), Богатова Д. (9 клас), Павлюк Д. (9 клас), Литвин А.(11 клас), Кириленко А.(9 клас), Овсянка О. (10 клас), Маркова Є., (8 клас), Примерова М.(10 клас), Бірюкову В. (11 клас), Власова В. (10 клас).

Фото без описуДиректор школи Нестеренко Л.М. подякувала педагогам, які підготували талановитих дітей: Нестеренко О.Г., Нестеренку В.М, Марковій Т. В., Мусіхіній Г.П., Щебликіній О. М., Вольних О.О., Бевзенко О.М, Артім Н.А., Нестеренко Л.М, Кройтар М. Д., Луговській Л. А., Мухачову О І., Нєстєровій Ю.О. та вручила грамоти учням, батькам за активну участь у житті школи: Наливайку А., Спірідоновій Є., Коробову Д., Долгополовій Є., Сєченій Т.,  Крупинській В., Разумовій В., Соколовій Є., Єгізоряну Е., Богатову Д., Разумовій А., Бондаренку В., Заворотньому А., Глобі Д., Бірюковій В., Жеронкіній В., Долгополовій Л.І., Коробовій Н.В., Бондаренко Н.В., Глобі Л.А.

Ось прийшов до нас Новий рік. Наш колектив від усього серця бажає всім здоров’я, добробуту, позитиву, бадьорості і здійснення ваших мрій.

О.Нестеренко,

заступник директора з виховної роботи

КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»