Фото без опису

Відділення організації надання адресної натуральної допомоги та денного перебування створено для обслуговування громадян, які відповідно до акту обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної допомоги:

- осіб похилого віку;

- осіб з інвалідністю;

- хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) у разі коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей – інвалідів, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю;

- які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, у разі коли вони мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей – інвалідів, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю.

- для надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), що частково втратили здатність для самообслуговування, на день (денне перебування);

-  для надання послуг з прокату технічних та інших засобів реабілітації.

Відділення надає соціальні послуги безкоштовно, на платній основі відповідно до затверджених тарифів  та з установленням диференційованої плати.

Відділення організації надання адресної натуральної допомоги та денного перебування об’єднує в собі два відділення: відділення організації надання адресної натуральної допомоги  та відділення денного перебування.

Відділення адресної натуральної допомоги, виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази безоплатно забезпечує вищезазначених громадян

1) одягом, взуттям, іншими предметами першої потреби;

2) ліками, предметами медичного призначення;

3) предметами побутової гігієни;

4) продовольчими та промисловими товарами;

5) іншими речами першої потреби.

Відділення організовує надання швацьких, перукарських послуг, послуг робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків громадянам, які знаходяться на обліку у структурних підрозділах Центру на платній,  безоплатній основі та з установленням диференційованої плати.

Послуги перукаря  надаються на дому.
        Робітник з комплексного обслуговування  та ремонту будинків допомагає

- у виконанні дрібних ремонтних робіт житлових приміщень, парканів, меблів тощо;

- в обробці присадибної ділянки, у покосі трави на ділянці;

- у рубці та розпилюванні дров.

Швачка шиє наволочки, простирадла, підодіяльники, здійснює ремонт одягу: укорочує брюки, спідниці, замінює блискавки на халатах, куртках, брюках, замінює коміри на сорочках, куртках та інше.

У відділенні створено Банк вживаного одягу. Чоловічий, жіночий та дитячий одяг, взуття, іграшки поступають від небайдужих громадян, громадських організацій. Для задоволення потреб малозабезпечених громадян приймаються також меблі, предмети першої потреби, побутова техніка та таке інше.

У відділенні функціонує Пункт прокату. Через пункт прокату громадяни  можуть отримати у тимчасове користування   технічні та інші засоби реабілітації. В наявності є інвалідні візки, ходунки (з колесами та без коліс), туалетні стільці,  сидіння для ванни,  столи приліжкові, трості, костилі, судна підкладні. Послуги з прокату надаються безкоштовно особам, які звернулися до пункту прокату й уклали  відповідний договір.

Умови прийняття до відділення адресної натуральної допомоги:

- письмова заява громадянина;

- довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

- довідки про доходи членів сім’ї  або довідка про доходи за останні шість місяців, що передують місяцю звернення за встановленням диференційованої плати за надання соціальних послуг;

- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщенної особи ( для внутрішньо переміщених осіб).

Відділення денного перебування обслуговує громадян, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації, надання соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров’я, соціальної незалежності, відновлення знань, вмінь, та навичок з орієнтування в домашніх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.

Відділення безоплатно надає такі послуги:

- соціальна адаптація.

Крім того, відділення може надавати такі соціальні послуги:

• консультування;
  • представництво інтересів;
  • соціальна профілактика;
  • інформування.

В нашому відділенні є  можливість цікаво та з користю провести свій час, отримати нові знання та вміння, реалізувати таланти та просто поспілкуватися між собою. Це гарна можливість не залишатися наодинці, а самореалізуватися та організувати своє дозвілля  в групах по інтересам, клубах активного досуга.

Умови прийняття до відділення денного перебування:

1) письмова заява громадянина;

2) довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

3) копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщенної особи ( для внутрішньо переміщених осіб).

Відділення  адресної натуральної допомоги та денного перебування очолює соціальний працівник, якому підпорядковуються перукар, робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків, швачка.

Соціальний працівник – Штейнікова Тетяна Павлівна.

Робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків – Рощин

Генадій Павлович.

Перукар – Разумова Світлана Іванівна.

Швачка – Яценко Лілія Миколаївна.