Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Засідання методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення вихователів дошкільних навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади

08.11.2016 року на базі КДНЗ № 3 «Казка» Веселівської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення вихователів дошкільних навчальних закладів (керівник Іванова Л.Г.).

15:10 09.11.2016

Турнір пам’яті В.Галушко

05 листопада у м. Оріхів пройшов ІІ традиційний турнір з волейболу серед ветеранів пам’яті ветерана війни, праці і спорту В. Галушко. У відкритті турніру взяли участь заступник  голови Оріхівської РДА, міський голова, котрі побажали спортсменам міцного здоров’я, та нових перемог. У змаганнях приймали участь шість команд: Оріхів-1, Оріхів-2, м.Дніпрорудне, м.Токмак, Запорізький район та наша команда «Івєстія» (Веселе).   В результаті змагань наші ветерани у матчі за третє місце переграли досвідчену команду Оріхів – 2 з рахунком 2:1. Склад команди: Фуклєв Віталій, Шкрум Сергій, Стойков Сергій, Кошевий Павло, Лосєв Вадим та Бендюженко Сергій.

13:10 09.11.2016

Нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної ради.

02.11.2016 року в приміщенні Веселівської селищної ради  відбулась нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної ради.

12:20 07.11.2016

Засідання методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів 2-х класів

04.11.2016 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1 Веселівської селищної ради» відбулось засідання методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів 2-х класів (керівник Головіна Л.Г.). В ході засідання були розглянуті  питання щодо вивчення основних нормативних документів щодо оновлення  освіти в початкових класах.

12:11 07.11.2016

Засідання методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення шкільних бібліотекарів

04.11.2016 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради» відбулось засідання методичного об’єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення шкільних бібліотекарів (керівник – Куцак О.С.).

12:07 07.11.2016

Засідання на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради»

03 листопада відбулись засідання  на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1 Веселівської селищної ради» відбулись засідання методичних об’єднаннь Координаційного центру науково-методичного забезпечення практичних психологів (керівник МО – Шкель Н.Л.) та вчителів трудового навчання (керівник МО – Мухачов О.І.).

11:55 07.11.2016

28-29 октября, в концертном зале ДК  им. Т.Г. Шевченко в  г.Запорожье прошел Всеукраинский фестиваль-конкурс талантов хореографического, театрального, вокального и инструментального жанров «Юна зірка».

28-29 октября, в концертном зале ДК  им. Т.Г. Шевченко в  г.Запорожье прошел Всеукраинский фестиваль-конкурс талантов хореографического, театрального, вокального и инструментального жанров «Юна зірка», который собрал более 500 участников из 16 городов Украины. В данном мероприятии  приняли участие воспитанники танцевальной студии «Атмосфера» при поддержке областной организации партии «Відродження», Веселовского поселкового совета, спонсоров и родителей учеников коллектива.

07:20 07.11.2016

ФУТБОЛ ВЕТЕРАНІВ

26 жовтня на центральному стадіоні селища відбулася традиційна товариська зустріч між ветеранами футболу до Дня визволення селища Веселе від німецько-фашистських загарбників. У відкритті турніру взяли участь голова Веселівської селищної ради – Кіяшко П.М., голова Веселівської райдержадміністрації – Мігуля І.І. та помічник народного депутата України – Фролов С.М.

10:38 01.11.2016

СПАРТАКІАДА ДОПРИЗИВНОЇ МОЛОДІ

20 жовтня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено спартакіаду допризивної молоді.   У заході прийняли участь команди юнаків КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Веселівського професійного аграрного ліцею. Допризивники змагалися у таких дисциплінах: стрільба з пневматичної гвинтівки, біг 100м., біг 1000м., підтягування на перекладині та метання гранати Ф-1.

08:30 28.10.2016