Запорізька область, Мелітопольський район

ВАКЦИНАЦІЯ

ВІДОМІ ЗАПОРІЖЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ЩЕПИТИСЯ: “ВАКЦИНОВАНІ - ЗАХИЩЕНІ”

Міністерство охорони здоров'я України разом з Товариством Червоного Хреста України запустили всеукраїнську національну кампанію “Україна вакцинується”. В 24 роликах відомі люди регіонів нашої держави діляться своїм досвідом та мотивацією щодо вакцинації від COVID-19.

11:00 20.01.2022

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ АКТИВІЗУЄ РОБОТУ З ВАКЦИНАЦІЇ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІКАРЕНЬ КИСНЕВИМИ КОНЦЕНТРАТОРАМИ

Під час наради голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха з головами районних державних адміністрацій регіону, яка відбулася 18 січня 2022 року, розглядалися нагальні питання підготовки до чергової хвилі пандемії COVID-19.

10:56 20.01.2022

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ВАКЦИНИ ВІД COVID-19 – ПОЯСНЮЮТЬ ІНФЕКЦІОНІСТ І ЕКСПЕРТКА З ФАРМАКОНАГЛЯДУ

В Україні доступні вакцини від COVID-19 трьох типів: мРНК (Comirnaty від Pfizer-BioNTech, Moderna), векторна (AstraZeneca) й інактивована (СoronaVac від Sinovac Biotech) вакцини. Кожна з цих вакцин пройшла всі необхідні етапи клінічних досліджень та схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

10:58 05.01.2022

В УКРАЇНІ ДОЗВОЛИЛИ ВИКОРИСТАННЯ ТРЕТЬОЇ ДОЗИ ВАКЦИНИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЗІ СЛАБКИМ ІМУНІТЕТОМ

21 грудня 2021 року ранковий брифінг щодо ситуації із захворюваністю на  коронавірус вже традиційно  провів  директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

10:47 22.12.2021

В УКРАЇНІ ЗАПРОВАДЖЕНО ОБОВ’ЯЗКОВУ САМОІЗОЛЯЦІЮ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ КРАЇН, ДЕ СТРІМКО ПОШИРЮЄТЬСЯ НОВИЙ ШТАМ КОРОНАВІРУСУ “ОМІКРОН”.

7 грудня ранковий брифінг щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 провів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

15:21 09.12.2021