Відділ соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді

Основними клієнтами відділу соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» є сім’ї з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах і не в змозі подолати їх самостійно в зв’язку з інвалідністю дітей або батьків, вимушеною міграцією, наркотичною або алкогольною залежністю, перебуванням в місцях позбавлення волі когось із членів родини, ВІЛ-інфекцією, насильством у сім’ї, сирітством, складними стосунками в сім’ї, безробіттям одного з членів сім’ї, родини, у яких існує ризик передачі дитини до закладів для дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Соціальна робота з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах забезпечується через раннє виявлення, облік та соціальний супровід таких сімей.

Відділ  соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» надає 6 основних соціальних послуг своїм клієнтам.

Основними принципами діяльності відділу є:

1. законність та соціальна справедливість;
  2. раннє виявлення та надання допомоги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  3. доступність та відкритість, але, в той же час, конфіденційність та відповідальність за дотримання етичних і правових норм; додержання і захист прав людини;
  4. адресність та індивідуальний підхід;
  5. добровільність вибору в отриманні чи відмові від отримання соціальних послуг;
  6. комплексність та системність під час надання соціальних послуг;
  7. дотримання державних стандартів і нормативів соціальних послуг;
  8. максимальна ефективність використання бюджетних та позабюджетних коштів.

Завідуючий відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді:

Карпенкова Анастасія Валеріївна

Фахівці із соціальної роботи:

смт Веселе: (вул. Вишнева (Комсомольська), вул. Миру, вул. Лісова(Чекістів), вул. Горького, вул. Шевченко, вул. Веселівська(О.Кириченка), вул. Макаренка, вул. Пірогова, вул. Лучиста, вул. Героїв Чорнобиля, вул. Кірпи, вул. Робоча, вул. Коношко, вул. Гагаріна, вул. Патріотична (Пролетарська), вул. Поповича, вул. Незалежності України (Жовтнева), вул. Залізнична, вул. Кубінська, вул. Суворова, вул. Кутузова, вул. Матросова, вул. Бобрових, вул. Покровська (Радянська), с. Ясна Поляна, с. Новоолександрівка.

Головіна Юлія Сергіївна

смт Веселе:, вул. Будівельна, вул. Чкалова, вул. Степова, вул. Заводська, вул. Московська, вул. Мостова, вул. Хіміків, роз. 161 км, вул. Першотравнева, вул. Хліборобна (Фрунзе), вул. Чумацька (Дзержинського), вул. Г. Сковороди, вул. Центральна (Леніна), вул. Чарівна (Чапаєва), пров. Чарівний (Чапаєва), вул. Квіткова, с. Єлизаветівка, с. Мала Михайлівка, с.Озерне, с. Авангард.

Губіна Юлія Володимирівна

смт Веселе: вул. Олімпійська, пров. Олімпійський, вул. Південна (Кірова), вул. Козацька (Калініна), вул. Пушкіна, вул. Садова, вул. Лесі Українки (Рози Люксембург), вул. Меліораторів, вул. Молодіжна, вул. Спортивна (Воровського), вул. Паркова (Ворошилова), вул. Продольна (Білорецька), вул. Таврійська (Щорса), вул. Зелена (Свердлова), пров. Базарний, вул. Мисливська (Карла Маркса), вул. 40-років Перемоги, Б.Хмельницького, с. Широке, с. Далеке