Турнір серед юних баскетболісток

04 січня у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся баскетбольний турнір серед дівчат, у якому взяли участь юні баскетболістки з Широківської та Менчикурівської шкіл, вихованки ДЮСШ, а також команда старших дівчат нашої спортивної школи, що йшла поза конкурсом.

Чемпіонами турніру стали дівчата команди ДЮСШ: Анна Захарчук, Софія Рикун, Катерина Гашкова, Валерія Овраменко, Марина Бригида. Срібло в змаганнях взяли Менчикурівські дівчата, бронзовим призером стала команда з с. Широке.

Крім того судді виділили найкращих гравців команд. Ними стали Руслана Ворона (КЗ «Широківська ЗОШ»), Юлія Грицковян (КЗ «Менчикурівська ЗОШ»), Софія Рикун (ПКЗ «ДЮСШ»). Найкращою баскетболісткою турніру стала Марина Бригида – вихованка ДЮСШ та учениця КЗ «Чкаловська ЗОШ».

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм нових спортивних досягнень.