Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Відбувся районний етап «Олімпійського лелеченя»

03 лютого у спортивному залі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей 5-6 класів «Олімпійське лелеченя», в якому взяли участь загальноосвітні навчальні заклади нашої громади.

16:33 06.02.2017

«Забута мелодія дитинства…»

Під такою назвою 4 лютого відбувся урочистий вечір зустрічі з випускниками КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

15:06 06.02.2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

Відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради вітає Анну ШАВЛЮК,

15:07 03.02.2017

Долучаймось до акції «З миру по книжці»

Наближається один з найулюбленіших днів для всіх закоханих – День Святого Валентина. Цього дня зазвичай зізнаються у коханні, дарують солодкі подарунки та валентинки. Але мало хто знає, що 14 лютого у всьому світі також відзначають Міжнародний день дарування книг.

09:01 02.02.2017

ПІД КРУТАМИ ПІШЛИ В БЕЗСМЕРТЯ

29 січня 1918 року на залізничній станції поблизу селища Крути розпочався бій між 4-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та 300 київськими студентами, які захищали підступи до Києва.

08:51 02.02.2017

Танцювальний колектив "Статус" дякує за нові сценічні костюми

Наприкінці 2016 року за рахунок благодійніх внесків батьків та спонсорського внеску від керівництва "МЕЛІТОПОЛЬГАЗ" для молодшої групи танцювального колективу "Статус" селищного будинку культури були придбані українські сценічні костюми.

13:10 01.02.2017

ВІТАЄМО!

Сьогодні, 01 лютого, свій ювілей святкує вихователь КДНЗ № 3 «Казка» КОБЕВКО Олена Володимирівна

09:45 01.02.2017

У КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» відзначили 99-ту річницю бою під Крутами

З нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут вчителі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» для своїх учнів провели низку заходів, під час яких розповіли про трагічні події, що сталися 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний схід від Києва.

20:49 31.01.2017