Звіти депутатів

Звіт депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 3 Акімова Олександра Анатолійовича за 2021р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 2 Акімової Аліни Сергіївни за 2021р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 2 Зінова Костянтина Олександровича за 2021р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 4 Івова Віктора Миколайовича за 2021р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 4 Карпенкової Анастасії Валеріївни за 2021р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади Куцака Миколи Миколайовича за 2021р.

віт  депутата Веселівської територіальної громади Лютого Олексія Вікторовича за 2021 р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 1 Лапицького Станіслава Михайловича за 2021 р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 1 Мацака Володимира Івановича за 2021 р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 2 Мирошниченко Юлії Геннадіївни за 2021 р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 4 Рєзнік Інни Володимирівни за 2021 р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 1 Старостенка Сергія Сергійовича за 2021 р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади Стогній Раїси Олексіївни за 2021 р.

Звіт  депутата Веселівської територіальної громади по виборчому округу № 4 Чміль Оксани Юріївни за 2021 р.