Запорізька область, Мелітопольський район

Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Дистанційне навчання в мистецькій школі

В  зв’язку з епідеміологічною ситуацією з 19 жовтня 2021 року позашкільний комунальний  заклад «Веселівська дитяча мистецька школа» перейшов на дистанційне навчання. Викладачі закладу використовують в своїй роботі платформи Google Meet, Zoom, Viber.

15:10 25.10.2021

Славетний гетьман Пилип Орлик

21 жовтня 1672 року народився Пилип Орлик - український політичний, державний і військовий діяч, Генеральний писар (1702-1709), гетьман Війська Запорозького у вигнанні (1710-1742), поет, публіцист. невтомний борець за незалежність України.

11:22 22.10.2021

День Козацтва

Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

11:23 18.10.2021

Європейський тиждень місцевої демократії

Традиційно по всій Україні у жовтні проходить Європейський тиждень місцевої демократії, який є загальноєвропейським заходом, що об'єднує місцеву владу та мешканців з метою сприяння їхньому діалогу та стимулювання місцевої демократії та залучення громадян.

15:04 11.10.2021

Ми нащадки запорожців

14 жовтня, на свято Покрови  Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

14:41 11.10.2021

14 жовтня – День Українського козацтва

Історія України — це тисячолітня історія українського народу. Вона бере коріння з глибокої давнини. І не знати її, не шанувати її, просто неможливо. Бо тоді ми втратимо своє ім'я — український народ.     І зовсім не дивно, що в Україні є таке свято - День українського козацтва. Адже саме козаки "написали” сторінки славної історії України.

14:41 11.10.2021

СТОП БУЛІНГ

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг, який можна вважати першим кроком до справжнього насильства та злочинної поведінки. Діти ж є найбільш вразливою категорією, вони соціалізуються, навчаються різним моделям поведінки, і, на жаль, булінг стає однією з таких моделей.

08:16 11.10.2021

Тиждень безпеки життєдіяльності у КЗ « Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

08:06 08.10.2021

ФУТБОЛ

25 вересня в м.Приморськ відбулися обласні змагання з футболу формату 9х9  серед ветеранів 50+ присвячені міжнародному Дню миру.

15:21 07.10.2021