Новини освіти, культури, спорту

Поетичні перлини Веселівщини

Дата створення: 10:14 21.03.2019

На передодні  Всесвітнього дня поезії вихованці гуртків ПКЗ «БДЮТ» «Юні екскурсоводи-краєзнавці» (керівник гуртка Черняєва Л.А.),  «Telestudio – Vesele  TV-1» (керівник гуртка Шаповалов  В.І.) зустрілися з поетами Веселого:  Лигун  Лідією Кіндратівною та Кожевниковаю  Тетяною Іванівно. Зустріч пройшла під гаслом «Поетичні перлини Веселівщини».  Талановиті поетеси читали гуртківцям свої нові вірши. Діти з захопленням  декламували  вірши поетів Веселівського краю.

"Знай і люби свій край"

Дата створення: 16:58 20.03.2019

З  метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих дітей,  патріотичного і громадянського виховання дітей, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва у Широківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ДНЗ»  19 березня 2019 року відбувся конкурс  «Знай і люби свій край». На районний етап відібрано   16 найкращих учнівських   робіт, справжню феєрію творчості.

Готуємось до обласного етапу Всеукраїнського конкурсу.

Дата створення: 14:51 18.03.2019

Вихованці   гуртка  «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів»  ПКЗ «БДЮТ»  Веселівської   селищної  ради   Литвинов   Анатолій   і  Кульповіч  Марія   з керівником  гуртка  Гапоновим  Ігорем Миколайовичем  готуються  до  участі  у  обласному етапі  Всеукраїнського  конкурсу з початкового технічного моделювання для молодших школярів   «Сильна Україна – запорука миру»   за темою «Спеціальний транспорт».

Серце не може чекати, його потрібно рятувати! Благодійний ярмарок у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»

Дата створення: 14:51 15.03.2019

15 березня відбувся традиційний ярмарок добрих справ, ініціатором та організатором якого стала шкільна волонтерська організація «Добротворець»

Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для других виборює життя.

Дата створення: 14:23 15.03.2019

14 березня відзначали день українського добровольця.

«Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира...» Олесь Гончар

Дата створення: 16:40 14.03.2019

Великий син свого народу, Шевченко, був, є і залишається назавжди поетом істинно українським, як Данте – італійським, а Шекспір – англійським.

Шаховий турнір у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

Дата створення: 09:40 13.03.2019

Напередодні  прекрасного жіночого свята у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2» відбувся відкритий шкільний шашковий турнір, який провів заступник директора з навчання тренувальної роботи ПКЗ «ДЮСШ» Бєліков Ю.В. Мета конкурсу – популяризація шашкової гри, виявлення найсильніших шашкістів та розширення можливостей учнів навчального  закладу  у розвитку їх інтелектуальних здібностей.

Нагородження переможців обласного етапу Місячник безпеки життєдіяльності

Дата створення: 09:20 13.03.2019

12 березня у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» на загальношкільній лінійці відбулася  урочиста церемонія нагородження переможців  обласного етапу Місячника безпеки життєдіяльності.

Свято 8 березня у с. Єлизаветівська

Дата створення: 08:52 13.03.2019

8 березня 2019 року у селі Єлизаветівка в центрі культури та дозвілля відбулося свято жіночності та краси. Хороший святковий настрій дарували жінкам працівники Єлизаветівського центру культури та дозвілля. Центр культури та дозвілля села Єлизаветівка зустрів своїх глядачів гарно та зі смаком.

Концерт для жінок в с. Озерне

Дата створення: 15:32 12.03.2019

На жіноче свято весни художні колективи Маломихайлівського сільського клубу  підготували для мешканців  села Озерне  святковий концерт.