Веселівська об'єднана територіальна громада

Новини освіти, культури, спорту

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

Дата створення: 10:02 20.11.2017

В ІІ етапі взяли участь 19 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної ради (всього взяли участь- 37 учнів ЗНЗ району)

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

Дата створення: 16:09 17.11.2017

В ІІ етапі взяли участь 22 учня загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної ради (всього взяли участь- 39 учнів ЗНЗ району)

Допомога випускникам у виборі майбутньої професії.

Дата створення: 14:37 17.11.2017

17 листопада в КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулася щорічна акція «Випускник».  Веселівський районний центр зайнятості  організував зустріч учнів 9,11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної ради та району із представниками 15 вищих навчальних закладів Запорізької області різних рівнів акредитації.

ІІ традиційний турнір з волейболу пам’яті О.І. Гололоба

Дата створення: 13:14 17.11.2017

12 листопада у спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено ІІ традиційний турнір з волейболу серед чоловіків пам’яті О.І. Гололоба. Вже другий рік поспіль це традиційне волейбольне свято проходить за сприяння наших спонсорів: учнів Олександра Івановича з м.Дніпро,Олени Яригіної, Ольги Маркової, Лариси Кучеркової, Мірзалієва Відаді, Вагіфа Абдулаєва, Шкрума Сергія, Чупрова Ігоря, Любишко Ігоря та Володимира Семивола.

Перші результати участі учнівської молоді громади у ІІ етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Дата створення: 16:51 15.11.2017

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 24.10.2017 № 0681 «Про  проведення  другого та підготовку до третього  етапу VІІІ Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка  у 2017/2018 н.р.», з метою підвищення загальної мовної культури 9 листопада 2017 року  на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся ІІ етап Конкурсу.

Сьогодні делегація освітян Веселівської ОТГ вирушила до м. Дубно Рівненської області

Дата створення: 14:57 14.11.2017

14 листопада по обіді делегація від Веселівської селищної територіальної громади Запорізької області у складі: селищного голови та 12 представників освітньої галузі вирушила до м. Дубно, з метою вивчення передового педагогічного досвіду по удосконаленню організації освітнього процесу та впровадженню нових інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на забезпечення учням повноцінної якісної освіти.

Демонстрація пожежної техніки та обладнання підрозділу ДПРП-13 ГУ ДСНС

Дата створення: 10:46 14.11.2017

З 01 листопада у Запорізькій області стартував Місячник безпеки життєдіяльності. Місячник безпеки передбачає проведення різноманітних заходів: єдиних тижнів безпеки, лекцій, екскурсій, конкурсів, вікторин, бесід.

День української писемності в КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Дата створення: 18:14 13.11.2017

«Знання мови і вміння нею керуватися – це шлях до всебічного розвитку людини» - під таким гаслом у школі пройшов День української писемності. 9 листопада учні, вчителі та працівники закладу писали Всеукраїнський радіодиктант національної гідності.