Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Дошкільний підрозділ Маломихайлівського НВК – працюємо влітку!!!

Дата створення: 08:25 13.07.2020

Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання природних чинників - повітря, сонця, води, збагачення харчування свіжими ягодами і фруктами, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив.

Карантин – це добре чи погано?!?...

Дата створення: 14:31 10.07.2020

Карантин – це добре чи погано?!?... Пам’ятайте,- навіть у поганому завжди є щось хороше.

«РАДІЄМО ЛІТЕЧКУ У СВІТЛЯЧКУ»

Дата створення: 15:35 09.07.2020

Літо - найдивовижніша пора року, найулюбленіша пора дітлахів. Кожен день в закладі проходить ранок радісних зустрічей, їх зустрічають веселі і добрі іграшки. Діти  із задоволенням промовляють ранкові привітання:

Відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр соціальних послуг» проводить нараду

Дата створення: 09:20 09.07.2020

8 липня у відділенні соціальної допомоги вдома відбулась нарада із соціальними робітниками.

Створено сучасний освітній простір та комфортні умови для навчання у КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»

Дата створення: 08:34 09.07.2020

В рамках реалізації Концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього простору та комфортних умов для навчання у                   КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» за 2020 рік.

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД СІМЕЙ ФАХІВЦЯМИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КУ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 11:08 08.07.2020

Протягом останніх 2-ох тижнів фахівцями із соціальної роботи відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» року з дотриманням усіх карантинних вимог здійснено профілактичний рейд сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах на території Веселівської ОТГ.

Виставка-інсталяція до Дня Івана Купала від Широківської сільської бібліотеки

Дата створення: 13:50 06.07.2020

7    липня ми святкуємо Різдво Івана Предтечі і Хрестителя Господнього. А ще — свято Купала. Важко навіть уявити, скільки сотень років воно існує. Це найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят.

Свято Івана Купала

Дата створення: 13:39 06.07.2020

Свято Купала є одним з найдавніших і найбільш улюблених у народі. Це дохристиянське свято збіглося з християнським святом Різдва Святого Пророка Предтечі та Іоанна Хрестителя.

Розпочато перше коло відкритої першості Веселівської ОТГ з міні-футболу серед чоловіків

Дата створення: 09:10 06.07.2020

30 червня розпочато перше коло відкритої першості Веселівської ОТГ з міні-футболу серед чоловіків. У поточному році приймають участь 7 команд: ФК «Ізвєстія», ФК «Руслан», ФК «Руслан 2005-2006», «Група здоров’я», «Веселе», «Калинівка», «Гоголівка».