Новини освіти, культури, спорту

«Від нової української школи до нового закладу позашкільної освіти»

Дата створення: 08:58 24.09.2018

Відомо, що педагогічна рада позашкільного навчального закладу є органом колективного мислення, соціально-психологічним явищем, де обмінюються думками, розв’язують завдання в процесі спіль­ної діяльності.

Квест у гуртку «Я-журналіст»

Дата створення: 08:24 24.09.2018

18 вересня у гуртку «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради відбулося перше заняття. Для вихованців був організований квест, метою якого було ознайомлення із професією журналіста та формування компетентності у відповідній галузі.

Шляхами партизанської слави

Дата створення: 14:26 21.09.2018

У колі вже знайомих друзів

Дата створення: 09:43 21.09.2018

Як  і рік тому, на порозі Веселівської ЗОШ №1 учні, вчителі  зустрічали вже знайомих друзів і приятелів, а саме, учасників польсько-українського молодіжного обміну. Школа радо привітала  дітей і на них  чекали цікаві ігри, розваги, танці.  Дівчата старшої школи весело показали гостям ігри-анімашки, які потрібно було за ними  повторювати. Нам дуже приємно, що на обличчях гостей були посмішки, очі горіли вогниками.

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

Дата створення: 09:41 21.09.2018

У рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 18 вересня учні 1- А  та 1-Б класу КЗ  «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» відвідали  пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України Веселівського району.

Попередити краще, ніж подолати!

Дата створення: 09:38 21.09.2018

Однією із сторін всебічного розвитку особистості є наявність у неї високої культури поведінки, адже не можна вважати людину культурною, коли вона, маючи ґрунтовні знання, добре працюючи або навчаючись, порушує норми моралі чи законів. На жаль, в Україні спостерігається тенденція до зростання дитячої злочинності та проявів жорстокої поведінки між однолітками. Тому превентивне виховання є одним із найважливіших питань виховної роботи КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №. 2».

Участь колективів нашої громади у святах сусідніх громад

Дата створення: 13:01 18.09.2018

Прийшла осінь. І зустрічаємо ми її  святами  які  відбуваються в наших селах. Цієї суботи, 15 вересня,  відгуляли  День села «Таврія». Наші сусіди з Новоуспенівської об’єднаної територіальної громади запросили  аматорський  колектив «Маковий цвіт» Маломихайлівського сільського клубу  взяти  участь   у святі.

Шкільний ярмарок «Щедра осінь» у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

Дата створення: 15:50 14.09.2018

Теплим вересневим днем розпочався  ярмарок «Щедра осінь 2018» у нашій школі цього року. Весела метушня, завзяті продавці, що навперебій розхвалювали свій товар, розгублені покупці, в яких очі розбігалися від розмаїття солодощів та осінніх дарів – усе, як на справжньому ярмарку. Товару було стільки, що під кінець торгу продавці були змушені знижувати ціни й знову без спочину запрошували до своїх «прилавків». Веселий сміх лунав звідусіль, а коли дзвоник  сповістив про початок уроку, всі учасники ярмарку дуже неохоче розійшлися по класах, несучи в руках чималі пакунки з купленими ласощами.

Олімпійський тиждень у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»

Дата створення: 15:36 14.09.2018

Уже кілька років поспіль в нашій школі у вересні проходить Олімпійський урок в рамках відзначення Олімпійського тижня та тижня фізичної культури та спорту.

Весела ярмарка у першій школі…

Дата створення: 11:04 14.09.2018

Сонце уже не таке спекотне, як влітку: воно лиш лагідно торкається обличчя, ласкавою посмішкою осяває будинки, дороги. Ви чуєте? Це тихі кроки господині-осені, яка вже прийшла на зміну теплому літу. Подивіться, вона вже тут.