Запорізька область, Мелітопольський район

Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 рік – чорний день в історії України, трагічна дата, коли на благодатній землі сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції.           26 квітня – день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування пам’яті героїв, які загинули під час ліквідації наслідків аварії.

15:56 19.04.2021

Ну що б, здавалося, слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється – ожива, Як їх почує!.. Тарас Шевченко

І знову перемога. Мрія збулася. Вітаємо учня 10-Б класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Кутьєва Сергія (наставник Посмітна О.В.) за зайняте ІІ місце в обласному етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів 9-11 класів. Сергій переконливо довів, що справді «не той великий, хто ніколи не падав, а той великий, хто падав і підіймався» (Конфуцій).

15:54 14.04.2021

Трудовий колектив КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» долучився до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

Спільними зусиллями було упорядковано шкільне подвір’я: висадили квіти на газонах, прибрали торішнє сухе листя для компосту, обрізали старі кущі,  впорядкували територію узбіччя.

15:29 14.04.2021

Сила слова

Згадаймо крилату фразу Сократа: "Заговори, щоб я тебе побачив".  Це дуже символічний вислів із глибоким змістом. Мова дається одвіку й довіку, це – спадкоємність не лише в межах роду, а й цілого народу.

14:49 14.04.2021

ВІТАЄМО!!!

Останнім часом он-лайн конкурси набирають все більшої популярності. Так, 11 лютого 2021 року вихованиця КДНЗ №1 «Оленка» Козюра Єсенія прийняла участь у  I етапі Міжрегіонального  фестивалю  ораторського мистецтва в онлайн-режимі «Заговори, щоб я тебе побачив» та посіла почесне 1 місце.

14:47 14.04.2021

День благоустрою в рідній гімназії...

Чарівна пора року – весна. Саме вона дарує нам чудеса та широкі можливості, результатами яких діти та їх батьки незабаром будуть милуватися.

15:10 13.04.2021