Запорізька область, Мелітопольський район

Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Приходу зими радіє дітвора Широківського НВК

Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій. Сніг – це найцікавіша забава наших малосніжних зим. Можна стільки різноманітних ігор вигадати! Недаремно діти так люблять зимові прогулянки.

10:34 20.01.2021

Реформування системи харчування в освітніх закладах громади

14 січня 2021 року відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  селищної ради спільно з керівниками закладів освіти громади взяли участь в онлайн-трансляції вебінару на Facebook-сторінках Decentralization for Improved Democratic Education та Міністерства освіти і науки України на тему: «Особливості закупівель і впровадження НАССР у сфері організації харчування у закладах освіти».

15:27 18.01.2021

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Квітуча Україна»!

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки  Запорізької облдержадміністрації  від 13.01.2021р №5  «Про підсумки обласного  конкурсу-виставки декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» ,

14:16 14.01.2021

Про підсумки проведення ІІ етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

На виконання наказу Департаменту освіти і науки від 18.11.2020 № 460 «Про організацію проведення І-ІІІ етапів ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» 05 січня було проведено засідання журі.

14:46 13.01.2021

ЗА ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ РОБОТИ ПЛАТФОРМОЮ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН» СКОРИСТАЛИСЯ МАЙЖЕ 5 МЛН РАЗІВ

Протягом першого місяця роботи онлайн-платформи «Всеукраїнська школа онлайн» з моменту запуску 11 грудня 2020 року її відвідали понад 2 млн користувачів, які взаємодіяли з платформою майже 5 млн разів. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

11:14 12.01.2021

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ ЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.

11:11 12.01.2021