Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Турнір з доміно «Забий рибу»

Дата створення: 16:26 21.01.2020

26 січня о 9.00 год.  в приміщенні КЗ «Веселівська ЗОШ №2» відбудеться  І-й відкритий кубок з  доміно «Забий рибу». Змагання командні (2 чол.).

День Соборності: мовою фактів і документів

Дата створення: 09:20 21.01.2020

22 січня наша держава відзначає День Соборності та Свободи України. До цієї знаменної дати у Веселівській селищній бібліотеці для дітей було організовано книжкова виставка інстоляція: «День Соборності: мовою фактів і документів». Бібліотекар дитячої бібліотеки        Крівчік І.С.

масові заходи у Веселівській селищній бібліотеці

Дата створення: 15:04 17.01.2020

На зимових канікулах у Веселівській  селищній бібліотеці  для дітей проводились масові заходи присвячені зимовим святам. Був проведений майстер-клас «Виготовляємо  символ 2020 року»,  тематична бесіда «Новий рік в країнах світу», конкурс малюнка «Намалюймо зиму».

кроки реєстрації на пробне зно 2020

Дата створення: 09:30 17.01.2020

Кроки реєстрації на пробне зно 2020 дивитись ТУТ.

У Новоолексадрівському сільському клубі пройшов новорічний концерт «Зимова казка»

Дата створення: 15:29 15.01.2020

Новорічне свято – це радість самовираження, спілкування, творчість, взаємозбагачення, це яскраві емоції, переживання, сюрпризи. Справжнє новорічне свято це, насамперед, найочікуваніший момент минаючого року. Такою визначною подією – яскравою, доброю, став Новорічний концерт «Зимова казка», який пройшов у Новоолексадрівському сільському клубі 31 грудня 2019р.

ЯК ВЕСЕЛІВСЬКІ ФІЛОЛОГИНІ В КАВ’ЯРНІ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ ПОБУВАЛИ…

Дата створення: 09:15 15.01.2020

Педагогічна ідея – це повітря, у якому розправляє крила педагогічна творчість.

Засідання методичного об’єднання вчителів фізики і астрономії

Дата створення: 15:18 14.01.2020

Прогресивна освітня спільнота сьогодні ставить перед собою нове завдання – сформувати у школяра вміння вчитись. Тому виховання такої соціально і професіонально активної особистості  вимагає від вчителів сучасної школи застосувань  нових  методів, прийомів і форм роботи.

Передплата – 2020

Дата створення: 14:16 14.01.2020

Одним із найважливіших джерел поповнення бібліотечного фонду та оперативного отримання інформації є періодичні видання. В нашій бібліотеці великий асортимент офіційних, науково-популярних періодичних видань.

Відкритий турнір з волейболу серед чоловіків присвячений Новорічним та Різдвяним святам

Дата створення: 14:04 14.01.2020

11 січня 2020 року у спортивній залі ПКЗ "ДЮСШ" відділом освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради проведено відкритий турнір з волейболу серед чоловіків присвячений Новорічним та Різдвяним святам.

Соціальна реклама Міністерства соціальної політики “Ти - джерело змін!”

Дата створення: 13:43 14.01.2020

Щоб привернути увагу до проблем дискримінації за ознакою статі, зокрема у сільській місцевості через постійну зайнятість по домогосподарству та страх перед стереотипами, Міністерство соціальної політики виготовило соціальну рекламу “Ти - джерело змін!”.