Новини освіти, культури, спорту

Свято Івана Купала в Озерному

Дата створення: 14:41 09.07.2018

Через усе село Озерне  розливається мальовничий ставок   з вербами, комишами   та  рястом.  Завжди він був  кращим місцем відпочинку не тільки для  місцевих, але й для тих, хто  приїздить   до нього  з інших  сіл та районів.

Дошкільні заклади громади готуються до зими

Дата створення: 13:45 06.07.2018

Літо зиму годує – про це добре пам’ятають ті, хто  мають власний город чи садок. Не тільки зараз ласувати овочами та фруктами, а й зробити їхній запас – наша давня традиція. Не лінуються щодо цього і працівники дошкільних навчальних закладів  Веселівської громади, турбуючись про те, щоб і взимку діти отримували необхідні вітаміни.

Табір денного перебування "Дружба" с. Широке

Дата створення: 10:30 23.06.2018

З 29 травня в КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» працював табір денного перебування «Дружба».  За час перебування у таборі учні відвідали   екскурсії. Завітали до  пожежної  частини смт Веселе та села Широке, дитячий  майданчик, веселівські підприємства, на яких  працюють їхні батьки (тракторна бригада, автопарк, майстерня, аптека, пошта, бібліотека), побували на аеродромі села Широке. По традиції малюки кожного року ходять на гостини до бабусь. Гостинно їх зустрічали Безусова Тетяна Михайлівна та Ковпак Тетяна Іванівна. День закриття табору пройшов весело і змістовно разом з друзями з села Мала Михайлівка.

Літо - пора відпочинку

Дата створення: 09:02 23.06.2018

25 травня 2018р. пролунав останній дзвоник у всіх навчальних закладах Веселівської громади. А для молодших школярів запрацювали табори з денним перебуванням.

Триденний тренінг для вчителів початкової школи

Дата створення: 14:35 22.06.2018

З 20 по 22 червня  на базі КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2" Веселівської селищної ради відбувся  І-й етап тренігу "Мистецтво в освітньому  середовищі Нової української школи" для вчителів початкової школи, які у вересні 2018 року почнуть працювати з маленькими першокласниками.

Проект «Display – кросинг» «Читай зі смаком»

Дата створення: 10:42 18.06.2018

Веселівська центральна селищна бібліотека  взяла участь у новій мобільній книжковій виставці 2018 року «Читай зі смаком» в межах всеукраїнського проекту Секції УБА «Display – кросинг». Концепцію і дизайн виставки уже розроблено, наші бібліотекарі придумали ідею візуального оформлення й додали цікаві ілюстрації.

ЗНО – на 200 балів!

Дата створення: 09:52 18.06.2018

Кожний випускник школи, мабуть, мріє скласти іспит зовнішнього незалежного оцінювання з обраного предмету на максимальні 200 балів. Реальність досягнення такого результату щороку доводять найбільш ерудовані учні країни. Серед них – учениця Веселівської школи № 2 Нестеренко Марія, яка склала іспит ЗНО з біології на 200 балів!

Перемога наших волейболістів

Дата створення: 09:44 18.06.2018

16-17 червня у смт Кирилівка відбувся  ІІ відкритий міжнародний волейбольний турнір «Кубок Кирилівки». Змагання пройшли під патронатом Кирилівського селищного голови Івана Малєєва та Волейбольного клубу «Форсаж» на території курортно-оздоровчого комплексу «Приморська Галатея» У турнірі взяли  участь 7 команд: дві команди з Київської області, дві команди з смт Кирилівки, «Чайка», м.Дніпрорудне та команда Веселівської громади.

Веселівська ОТГ знімає новий фільм

Дата створення: 16:44 12.06.2018

Молодіжний хаб Веселівської селищної ради започатковує проект «Кіноканікули». Його мета – сприяти творчому розвитку молоді та організувати цікаве дозвілля під час літніх канікул.