ІНФОРМАЦІЯ щодо забезпечення ґендерної рівності, протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яку ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства у 1991 році.

13:33 26.11.2021

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Жінки по всьому світу стають жертвами зґвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, масштаби та істинна природа такого насильства нерідко приховані.

13:28 26.11.2021

Розпорядженняселищного голови від 29.04.2021 № 112

09:49 09.11.2021

Відео "Як захистиТИсь від домашнього насильства"

Вже кілька років різні спільноти юристок/тів, правозахисників/ниць, представниць/ків різних професійних середовищ працюють над посиленням видимості проблеми домашнього насильства, покращення алгоритмів та захисту постраждалих.

08:04 29.09.2021

День протидії торгівлі людьми

30 липня 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН був проголошений «День протидії торгівлі людьми». Торгівля людьми – це явище, коли в сучасному світі в людей забирають вибір, а вибір - це відповідальність та свобода його мати. Щоб не потрапити в ситуації торгівлі людьми та будь-яку форму експлуатації громадянам потрібно знати, як убезпечити себе та своїх близьких під час подорожей та працевлаштування за кордоном.

11:27 29.07.2021