Запорізька область, Мелітопольський район

ІНФОРМАЦІЯ щодо забезпечення ґендерної рівності, протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми

Відео "Як захистиТИсь від домашнього насильства"

Вже кілька років різні спільноти юристок/тів, правозахисників/ниць, представниць/ків різних професійних середовищ працюють над посиленням видимості проблеми домашнього насильства, покращення алгоритмів та захисту постраждалих.

08:04 29.09.2021

День протидії торгівлі людьми

30 липня 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН був проголошений «День протидії торгівлі людьми». Торгівля людьми – це явище, коли в сучасному світі в людей забирають вибір, а вибір - це відповідальність та свобода його мати. Щоб не потрапити в ситуації торгівлі людьми та будь-яку форму експлуатації громадянам потрібно знати, як убезпечити себе та своїх близьких під час подорожей та працевлаштування за кордоном.

11:27 29.07.2021