Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Навчаємося жити безпечно!

З метою пропаганди знань протипожежної безпеки серед учасників навчально-виховного процесу в Веселівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 протягом листопада проведено Місячник протипожежної безпеки,  безпеки дорожнього руху.

14:22 04.12.2019

Участь учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» у фестивалі волонтерів

Регіональним науково-методичним центром «Освіта та громадське суспільство» Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради 29 листопада 2019 року проводиться Фестиваль координаторів волонтерської діяльності в закладах освіти.

14:39 03.12.2019

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ

Згідно плану роботи координаційного центру науково – методичного забезпечення освітньої діяльності Веселівської селищної територіальної громади на 2019-2020 навчальний рік на базі КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради» 29 листопада відбувся семінар директорів та заступників з навчально-виховної роботи: «Професійне вдосконалення педагогів як умова формування ключових компетентностей здобувачів освіти в контексті Нової української школи».

14:35 03.12.2019

Участь вихованців гуртка «Географічне краєзнавство» КЗ «Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст № 2» в Обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю»

22 листопада 2019 року у Запоріжжі комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради була проведена ХХХІХ Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю».

09:15 29.11.2019