Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Перемога на обласному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже десять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

08:38 12.12.2019

Конкурс-виставка «Космічні фантазії» в ПКЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості»

3 грудня в рамках проведення обласного гуманітарного конкурсу-виставки    «Космічні фантазії» в  ПКЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» було проведено відбір кращих робіт для участі в першому  етапі. Вихованці гуртків максимально проявили свої творчі здібності і фантазію.

14:09 11.12.2019

Профілактика булінгу в школі

10 грудня в КЗ Веселівській різнопрофільній гімназії  в 7-Б класі завідуючою ВСССДМ Кутьєвою Катериною була проведена профілактична бесіда на тему «Булінг в школі». Діти переглянули навчальний відеоролик та пройшли тест на визначення жертви булінгу, після чого ця тема була обговорена та проаналізована учнями та завідуючим соціальної служби.

14:08 10.12.2019

Дендропарк

Дендропарк (презентацію книги див. за посиланням)

11:55 10.12.2019