Участь учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» у фестивалі волонтерів

Дата: 03.12.2019 14:39

Фото без описуРегіональним науково-методичним центром «Освіта та громадське суспільство» Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради 29 листопада 2019 року проводиться Фестиваль координаторів волонтерської діяльності в закладах освіти.

КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» представляли   вчитель   школи  Мусіхіна Г.П. і учениця 9 класу, президент школи, -  Вертегел Аліна. На цьому заході волонтери Запорізької області звітували про участь у освітніх   волонтерських проектах.

Не перший рік працює волонтерська група «Добротворець» нашого закладу. Учні школи брали участь у  таких проектах: «Компола», «Милосердя», «Ветеран кожному серці», «Вирости дубочок для синів та дочок». Реалізація цього проекту була спільно  газовим господарством під керівництвом Кудрі О.А. Сумісна робота дала свої результати. Аліна поділилася з делегатами досвідом роботи в цьому напрямку. Наш заклад був визнаний лідером проекту: за активну громадську позицію, сприяння національно-патріотичному вихованню та вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху серед учнівської молоді представників нашої  школи нагородили подякою Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької області державної адміністрації.

Шкільна єдина республіка