«Місячник безпеки життєдіяльності»

Дата: 04.12.2019 14:29

Фото без описуВ КДНЗ №1 «Оленка» з 01.11.19 по 01.12.19 було проведено «Місячник безпеки життєдіяльності».

Під час підготовки до Місячника було проведено ряд заходів, а саме:

-        перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

-        оформлено куточки «Безпека дитини» в кожній віковій групі;

-        підготовлено і оформлено виставку дитячих малюнків та поробок на тему «Легко вогник запалити та не просто загасити».

Вихователями з дітьми була проведена наступна робота:

• Бесіди: «Сірник – не чіпай – в сірниках вогонь», «Малятам про вогонь», «Добрий і злий вогонь», «Якщо виникла пожежа?», «Праця пожежників».
  • Знайомство з художньою літературою: С. Маршак «Що горить?», «Розповідь про невідомого героя», «Кицькин дім», Т. Фетисова «Куди поспішають червоні машини?», А. Шевченка «Як ловили уголька», В. Загороднюк «Його величність сірничок», О.Орач «Вогонь».
  • Проведено ігри: сюжетно-рольові «Виклик пожежників», «Їдемо на пожежу»,  дидактичні «Засоби пожежогасіння», «Як уникнути неприємностей», «Горить – не горить», «Доскажи слівце».
  • Екскурсії вихованців до протипожежного щиту з метою ознайомлення з інвентарем та розширення уявлень про спосіб гасіння пожежі.
  • Розглядання ілюстрацій «Запобігти великій пожежі» з метою уточнення уявлень дітей про причини виникнення пожеж.
  • Проведено консультації з батьками: «Щоб запобігти лиху», «Як зробити свою квартиру безпечною для дітей» , пам’ятка «Пожежа результат власної недбалості».

Колектив КДНЗ№1 «Оленка»  приділяє особливу увагу навчанню дітей Правилам пожежної безпеки. Заходи, які були проведені протягом місячника, були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Кожен день був  цікавим, корисним та різноманітним. А отримані знання допоможуть вихованцям убезпечити себе в реальному житті, що допоможе істотно знизити кількість пожеж за участю дітей.

Вихователь-методист КДНЗ №1 «Оленка»                                                        Ірза Л.В.