Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Українському слову світити…

Справою свого життя Петро Яцик уважав щиру допомогу Україні, пояснював необхідність ґрунтовної освіти, вчив не жити у світі ілюзій, а самокритично дивитися на себе і працювати без упину насамперед для того, щоб у майбутньому збудувати і утвердити добробут своєї держави.

16:11 16.12.2019

КУ «Центр соціальних послуг» традиційно вітає своїх підопічних.

14 грудня 2019 року  свій 90 день народження відсвяткувала довгожителька смт. Веселе – Варвара Аксентіївна Пахомова, яка знаходиться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради.

16:05 16.12.2019

Вітаємо з перемогою вихованців гуртка «Географічне краєзнавство» КЗ «Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст № 2» в обласному конкурсі пошукових робіт учнівської молоді «Пам’ятки Запорізького краю».

У грудні 2019 року   комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений Обласний конкурс пошукових робіт учнівської молоді «Пам’ятки Запорізького краю».

11:19 16.12.2019

Місячник безпеки в дошкільному підрозділі Новоолександрівського НВК «ЗОШ I-IIст. – ДНЗ»

З метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, а також закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення курсу основ здоров’я та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, в дошкільному підрозділі Новоолександрівського НВК «ЗОШ I-IIст. – ДНЗ» з 1листопада по 29 листопада 2019 року був проведений Місячник безпеки життєдіяльності.

11:56 13.12.2019

«Шкільна теплиця «Еколайн»

У 2016 році на XIX сесії Веселівської селищної ради була затверджена Програма  «Шкільна теплиця «Еколайн» на 2016 – 2020 роки.

13:40 12.12.2019

5 грудня 2019 року відбулося засідання журі по підведенню підсумків ІІ етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Головна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності,  підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук.

10:48 12.12.2019

Природна лабораторія «Еколайн»

Підходить до завершення третій рік реалізації Програми «Шкільна  теплиця  «Еколайн», затвердженої  на  19 сесії Веселівської селищної ради  10.11.2016 року та розрахованої  на 2016-2020 роки.

08:45 12.12.2019