Зустріч вихованців дитячої музичної школи та дітей з особливими потребами.

Дата: 04.12.2019 14:35

Фото без опису

30 листопада у дитячій музичній школі відбулася зустріч її вихованців та дітей з особливими потребами.

Юні художники Кологайда  Мирослава, Матвєєва Маргарита, Мартинюк Ольга зі своїм викладачем Яковлєвою К.Є.  познайомили гостей  з технікою розпису по шовку – батік.  Між дітьми швидко встановився контакт та спілкування стало ще легшим, теплішим після малювання смайликів на щічках. Потім естафету перехопили музиканти. Бесіди про музику  перекликалися з виступами солістів, дуетів та ансамблів. В цікавій доступній формі ми намагалися показати різноманітні жанри і форми музики,зацікавити і полюбити це мистецтво. Для дітей співали:Бєлка Яна, Пігузова Яна, Кіяшко Олександр, Номеровченко Маргарита. Вразили своїми виступами піаністи : Рябчіч Софія,Кім Анна, Плетінь Владіслав,Полігонько Надія, Романенко Поліна ; скрипалі: Перевозчикова Марина, Бабаніна Карина, Яркова Тетяна, Крюкова Вероніка, Єгізарян Елліта, Артім Анастасія, Циндря Валерія. Новими яскравими нотками пролунав дует гитаристів- Карнаухової Віталіни та її викладача Ревтова І.В. Фіналом був виступ хору молодших класів.