Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Трудовий десант

Трудове виховання — тривалий процес, який охоплює все життя людини. Проте його основи закладаються в дитинстві.

16:37 19.11.2019

Майдан гідності - нескорені герої

Життя  знову й знову ставить перед нами випробування. Від моменту здобуття незалежності нашою державою було прийняте рішення,

15:55 19.11.2019

Результати другого етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019/2020 навчальному році

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 23.10.2019 № 606 «Про  організаційне забезпечення проведення другого та підготовки до третього етапу Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2019/2020 н.р.»,

15:45 18.11.2019

14 листопада 2019 року на базі КЗ ЗОЦНТТУМ «ГРАНІ» ЗОР проходив обласний семінар «Національно-патріотичне виховання як пріоритетний напрямок виховного процесу закладів позашкільної освіти».

14:31 18.11.2019

ВИ РОБИТЕ ЦЕЙ СВІТ КРАЩИМ!

Учні 5-б класу КЗ «Веселівська ЗОШ №1, батьки, класний керівник Маслюк Н.О. - ми всі висловлюємо величезну подяку Гуманітарному служінню Веселівській христіанській церкві "Жива віра", Пастору Сергію Папазяну за надання учнівських столів. Дуже вдячні за турботу.

10:03 18.11.2019

Наші дослідження

Досліджуючи  тему «Територія», здобувачі освіти 2-А і 2-Б класів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» разом з класними керівниками,  відвідали районну бібліотеку.  У якій наразі проходив тиждень краєзнавства «Мій рідний край, це серця рідна пристань».

09:44 18.11.2019