Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

«Мій рідний край, це серця рідна пристань»

Традиційно, у Веселівській селищній бібліотеці з 5-11 листопада пройшов тиждень краєзнавства «Мій рідний край, це серця рідна пристань».  Працівниками селищної бібліотеки були підготовлені та проведені різноманітні цікаві заходи, учасниками яких стали учні навчальних закладів нашого селища.

11:07 15.11.2019

Гімназія має таланти.

Конкурс ШТЕМ саме це ще раз засвідчив. Все відбулося на "ура". Масу задоволення та шквал позитивних емоцій отримали глядачі та журі конкурсу.

09:16 15.11.2019

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

12.11.2019 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. В олімпіаді брали участь 15 учні із 5 закладів загальної середньої освіти  громади.

16:36 13.11.2019

Осіння казка

Щороку у дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК  дітки разом із вихователями готують для батьків свято осені. Кожного разу їм вдається це зробити цікаво.

14:33 13.11.2019

Осередок творчого життя с.Новоолександрівка

Досить важливим для громади було і залишається питання діяльності Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ». Про нього чимало написано та сказано, воно ставало темою для дискусій і суперечок. Та не зважаючи ні на що, історична будівля у центрі села залишається осередком культурного і творчого життя для дітей та молоді с.Новоолександрівка.

11:10 13.11.2019

Школа і дошкільний заклад - дві суміжні ланки в системі освіти, і наші завдання - забезпечити якісний перехід дитини з однієї сходинки на іншу

Щоб забезпечити реальну перспективність і наступність у ро­боті дошкільного закладу та школи важливо дотримуватись певних умов:

09:17 13.11.2019

11.11.2019 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології. В олімпіаді брали участь 20 учнів із 5 закладів загальної середньої освіти громади.

11:19 12.11.2019