Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Майстер-класи з робототехніки

В рамках декади фізико-математичних наук 20 грудня вчителем інформатики Корвегіною В.А. для учнів 8-х класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» були проведені майстер-класи зі складання швидкісних роботів-ботів.

08:30 21.12.2019

Свято науки та інтелекту

17 грудня в КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» в рамках предметної декади фізико-математичних наук вчителем фізики Поляковим В.С. була проведена інтелектуальна гра «Юний фізик» серед учнів 11-го класу

08:22 21.12.2019

Працівники КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради привезли подарунки для дітей Новомиколаївської школи-інтернату

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая. Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно турбуватись про всіх, кого любиш.

14:16 20.12.2019

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного. ( В.О.Сухомлинський)

Баскетбол – один із найпопулярніших ігрових видів спорту як у світі, так і у нашій країні. Заняття баскетболом допомагають формувати наполегливість, сміливість, рішучість, чесність, упевненість у собі, почуття колективізму.

13:20 20.12.2019

Українські звичаї та обряди

Пам'ять  РОДУ. Де є коріння, там виросте й гілля - так говорить народна мудрість. Нині  вже видано чимало книг   про походження українців.

13:06 20.12.2019

«Недоспівана пісня Володимира Івасюка»

З нагоди 70-річчя від дня народження видатного поета, композитора зі світовим ім'ям Володимира Івасюка у Веселівській селищній бібліотеці було проведено літературно-музичний вечір «Недоспівана пісня Володимира Івасюка», на який завітало багато поціновувачів його неперевершеного таланту.

12:59 20.12.2019

Святкування Дня Святого Миколая в Єлизаветівському центрі культури та дозвілля

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

08:56 20.12.2019

завітання помічників Святого Миколая - янголят до учнів КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»

13:19 19.12.2019