Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Голодомор –чорна сповідь моєї Вітчизни

Жахливо навіть через стільки часу згадувати події тих років, 1932 та 1933. Ступати болючими стежками страшної трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю.

17:08 22.11.2019

Вшануймо пам’ять жертв Голодомору

Щороку у четверту суботу листопада Україна на державному рівні вшановує пам’ять загиблих від Голодомору – геноциду Українського народу. 23 листопада 2019 року в країні відбудуться традиційні жалобні заходи.

09:56 22.11.2019

Вітаємо чемпіонів!

14 -18 листопада в місті Паб'яніце (Польща) пройшов фінальний етап Кубку Світу з мас-рестлінгу в якому взяли участь спортсмени з 21 країни світу. До складу збірної України входили і наші спортсмени: Тарасенко Ольга, Лебеденко Юлія та Кушнір Олексій.

14:52 21.11.2019

Подяка від ПКЗ «БДЮТ» Веселівській християнській церкві «Жива віра»

Адміністрація, колектив та вихованці ПКЗ «БДЮТ» висловлюють особливу подяку Веселівській християнській церкві «Жива віра», а саме Папазяну Сергію за надану допомогу: столи, стільці та матеріал для творчості. Прийміть щиру вдячність за небайдуже ставлення до потреб дітей. Бажаємо Вам усіляких гараздів та процвітання.

13:56 21.11.2019

Працівники КУ «Центр соціальних послуг» прослухали лекцію від провідного інспектора МНС.

20 листопада провідний інспектор Веселівського районного сектору Управління ДСНС у Запорізькій області Стальний Олександр Сергійович провів лекцію для працівників комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради.

16:46 20.11.2019

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури

16.11.2019 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізичної культури. В олімпіаді брали участь 12 учень із 5 закладів загальної середньої освіти громади.

16:12 20.11.2019

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.

19.11.2019 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання. В олімпіаді брали участь 10 учнів із 4 закладів загальної середньої освіти громади.

15:47 20.11.2019

Тиждень безпеки життєдіяльності у Широківському НВК «ЗОШ І -ІІІ ступенів –ДНЗ»

«Запобігти, врятувати, допомогти» - під таким гаслом з 13 по  20 листопада 2019 року був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Широківському НВК «ЗОШ І -ІІІ ступенів –ДНЗ»

15:43 20.11.2019