СНІД – ворог непомітний, але смертельний

Дата: 04.12.2019 15:06

Фото без опису1 грудня в усьому світі відзначається з 1988 року Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Головна його мета – звернути увагу суспільства на цю проблему.  1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорять про масштаби трагедії і про те, що чума ХХ – ХХІ століття загрожує існуванню людства.

Учні ДНЗ «Веселівський ВПАЛ» теж зібрались 2 грудня на урок – застереження « СНІД - ворог непомітний, але смертельний». Бібліотекар селищної бібліотеки Т.І. Кожевнікова ознайомила учнів з версіями походження  підступної хвороби, епідемічною ситуацією в Україні та Запорізькій області, зосередила увагу на важливості проблеми. Цікавою та змістовною була розповідь лікаря – інфекціоніста Веселівської ЦРЛ Л.В.Єщенко. Любов Василівна доступно розповіла про шляхи передачі, ознаки, профілактику та лікування, навела приклади зі своєї практики. На заході було зосереджено увагу на необхідність толерантного відношення до ВІЛ – інфікованих людей, розглядались різні ситуації. Також було оформлено книжкову виставку, присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.  Нехай кожна людина до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД  і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.

Т.Кожевнікова