Навчаємося жити безпечно!

Дата: 04.12.2019 14:22

Фото без описуЗ метою пропаганди знань протипожежної безпеки серед учасників навчально-виховного процесу в Веселівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 протягом листопада проведено Місячник протипожежної безпеки,  безпеки дорожнього руху.

В рамках заходу було організовано різноманітні виховні заходи, Єдиний день протипожежної безпеки.

Для учнів початкової школи проведені виховні години «Гори, гори яскравіше» та «Вогонь буває різним», відеоурок з протипожежної безпеки «Уроки мудрої сови», ситуативна гра «Мої дії в небезпечній ситуації», де кожен з учнів мав змогу продемонструвати свої знання.

Серед учнів 5-6 класів проведено конкурс малюнків «Вогонь друг – вогонь ворог», а серед учнів 7-11 класів − конкурс колажів «Пожежна безпека в побуті», виховні години «Безпечна країна». Також, організовано пізнавальні практичні заняття «Безпека у побуті» та «Складаємо абетку безпечної поведінки при пожежі».

Також в рамках місячника протипожежної безпеки в школі було проведено відпрацювання евакуації на випадок виникнення пожежі.

Педагог-організатор Філаткіна Ю.І.