Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Дід Мороз, сніжинки та казкові персонажі – у закладі дошкільної освіти Новоолександрівського НВК відбулося новорічне свято!!!

Новорічні ранки у кожному дитячому садку — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

09:52 08.01.2020

Вітали пенсіонерів-ювілярів села Широке з прийдешніми новорічними святами!

Час новорічних свят - це час чарівної, доброї казки, яка приходить в кожен будинок наприкінці кожного року. Новий рік приносить нам надію на краще і дарує безліч подарунків. У цей час ми починаємо відчувати себе героями казки.

15:33 02.01.2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

28 грудня  на манежі легкоатлетичного комплексу Sport Life, що знаходиться у місті Запоріжжя відбувся часовий забіг «Дожени Діда Мороза».

11:42 02.01.2020

Новорічний захід для дітей у селі Новоолександрівка

24 грудня на базі  Новоолександрівського НВК відбувся казковий новорічний захід для дітей с. Новоолександрівка. Під час проведення свята працівники КУ " Культурно-мистецький центр" подарували новорічну виставу всім присутнім. Наприкінці свята дітлахам було вручено солодкі подарунки.  Позитивний новорічний настрій відчули всі присутні.

16:55 26.12.2019