5 грудня 2019 року відбулося засідання журі по підведенню підсумків ІІ етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Дата: 12.12.2019 10:48

Фото без описуГоловна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності,  підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук.

Конкурс проходив за номінаціями «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література, журналістика», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка».

Усі заклади загальної середньої та позашкільної освіти Веселівської селищної ради активно брали участь у даному конкурсі.

Кращі мистецькі роботи візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», який відбудеться у КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради з 13 по 24 січня 2020 року.