Українському слову світити…

Дата: 16.12.2019 16:11

Фото без описуСправою свого життя Петро Яцик уважав щиру допомогу Україні, пояснював необхідність ґрунтовної освіти, вчив не жити у світі ілюзій, а самокритично дивитися на себе і працювати без упину насамперед для того, щоб у майбутньому збудувати і утвердити добробут своєї держави.

Тому з кожним роком збільшується коло прихильників та послідовних шанувальників української мови, культури, духовності, а  Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика набуває все більшої популярності серед учнівської та студентської молоді.

У 2019-2020 навчальному році у ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика проходив 14 грудня у місті Запоріжжя на базі Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» Запорізької міської ради. Честь Веселівської ОТГ на обласному етапі захищала учениця 10 класу КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бартків Анастасія під керівництвом свого наставника вчителя української мови та літератури  Латиш Тетяни Анатоліївни.

Щиро вітаємо з перемогою Анастасію, яка посіла ІІІ місце, та вчителя Латиш Тетяну Анатоліївну з високим   досягненням та бажаємо успіхів і перемоги у фіналі!

Учнівський та педагогічний колектив школи