Калейдоскоп права

Дата: 16.12.2019 11:14

Фото без опису

Традиційно в грудні, коли відзначається Всесвітній день прав людини, проходять тижні права та заходи правової тематики. Не виключенням є і селищна бібліотека. Для десятикласників Веселівської ЗОШ І –ІІІ ступенів № 1 бібліотекарем юнацької кафедри було проведено правову гру «Калейдоскоп права». Учні активно відповідали на запитання правової вікторини. Пригадали, які права і обов’язки вони мають. З увагою подивились відео «Права дитини».  Розбирали разом різні ситуації, який в кожній ситуації скоєно злочин і який вид відповідальності за це передбачено. Старшокласники висловлювали свою точку зору, як би вони вчинили в даній ситуації. А двоє юнаків виступали в ролі знавців сімейного права. Наприкінці десятикласники подивились гумористичний відеоролик «Це схоже на юриста». Було оформлено книжкову виставку літератури правової тематики.

Всі ми, як громадяни України, маємо право знати закони нашої держави. А їх виконувати – обов’язок кожного.

Мораль і право. Право і життя -

Рушійні сили для життя людини.

А їх знання надасть нам вірний тон

І розвиток держави – Украйни.

Т.Кожевнікова