Турнір пам’яті В.Галушко

05 листопада у м. Оріхів пройшов ІІ традиційний турнір з волейболу серед ветеранів пам’яті ветерана війни, праці і спорту В. Галушко.

У відкритті турніру взяли участь заступник  голови Оріхівської РДА, міський голова, котрі побажали спортсменам міцного здоров’я, та нових перемог. У змаганнях приймали участь шість команд: Оріхів-1, Оріхів-2, м.Дніпрорудне, м.Токмак, Запорізький район та наша команда «Івєстія» (Веселе).

В результаті змагань наші ветерани у матчі за третє місце переграли досвідчену команду Оріхів – 2 з рахунком 2:1. Склад команди: Фуклєв Віталій, Шкрум Сергій, Стойков Сергій, Кошевий Павло, Лосєв Вадим та Бендюженко Сергій.

Гравці команди висловлюють подяку Веселівській селищній раді за надану допомогу для участі у турнірі.

М.Козюра