Запорізька область, Мелітопольський район

ФУТБОЛ ВЕТЕРАНІВ

26 жовтня на центральному стадіоні селища відбулася традиційна товариська зустріч між ветеранами футболу до Дня визволення селища Веселе від німецько-фашистських загарбників.

У відкритті турніру взяли участь голова Веселівської селищної ради – Кіяшко П.М., голова Веселівської райдержадміністрації – Мігуля І.І. та помічник народного депутата України – Фролов С.М.

Почесні гості побажали футболістам міцного здоров’я, мирного неба над головою, та щоб вони ще багато років передавали свої вміння молодому поколінню на власному прикладі.

28 жовтня у смт Нижні Сірогози святкували День визволення і веселівська команда завітала з матчем відповіддю.

Команда ветеранів-футболістів висловлює подяку за допомогу у організації заходу: селищному голові – Кіяшко П.М.,  Максимчуку В.,       Чупеті О., Поліщуку В., Овраменко М.І., Жукову В. та всім хто прийняв участь у організації футбольного матчу.

М.Козюра