СПАРТАКІАДА ДОПРИЗИВНОЇ МОЛОДІ

20 жовтня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено спартакіаду допризивної молоді.

У заході прийняли участь команди юнаків КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Веселівського професійного аграрного ліцею.

Допризивники змагалися у таких дисциплінах: стрільба з пневматичної гвинтівки, біг 100м., біг 1000м., підтягування на перекладині та метання гранати Ф-1.

У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда КЗ «Білоріцької ЗОШ І-ІІІ ступенів», на другому Веселівський ПАЛ, а чемпіонами спартакіади стали юнаки з КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

Організатори висловлюють подяку молодіжній  громадській організації «Моє майбутнє» директору гімназії Кривко І.О., Сенюкову О.Е., Карнаухову О.А., Михальчуку О.Д.,  Ванжі Т.В. та Прусенку М.А. за допомогу у проведенні змагань.

М. Козюра