СПАРТАКІАДА ДОПРИЗИВНОЇ МОЛОДІ
Дата: 28.10.2016 08:30
Кількість переглядів: 714
20 жовтня на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради проведено спартакіаду допризивної молоді.
У заході прийняли участь команди юнаків КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Веселівського професійного аграрного ліцею.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25677264/11a2705ae4a07761eb485cbbaff66423.jpg)
Допризивники змагалися у таких дисциплінах: стрільба з пневматичної гвинтівки, біг 100м., біг 1000м., підтягування на перекладині та метання гранати Ф-1.
У загальнокомандному заліку третє місце посіла команда КЗ «Білоріцької ЗОШ І-ІІІ ступенів», на другому Веселівський ПАЛ, а чемпіонами спартакіади стали юнаки з КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».
Організатори висловлюють подяку молодіжній громадській організації «Моє майбутнє» директору гімназії Кривко І.О., Сенюкову О.Е., Карнаухову О.А., Михальчуку О.Д., Ванжі Т.В. та Прусенку М.А. за допомогу у проведенні змагань.
М. Козюра