Нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної ради.

02.11.2016 року в приміщенні Веселівської селищної ради  відбулась нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської селищної ради.

В ході наради були розглянуті наступні питання:

• «Особливості ЗНО та Пробне ЗНО 2017»
  • Перелік обов'язкової документації
  • Перелік  документів, що регулюють питання охорони праці, безпеки життєдіяльності в навчальному закладі
  • Особливості організації та проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2017»
  • Підсумки участі ЗНЗ Веселівської селищної ради у “Медіафестивалі-2017”
  • Організація та проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2016-2017 н.р.
  • План контролю за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику в 2017 році
  • Про організацію І етапу  Всеукраїнського конкурсу МАН
  • Організація та проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н.р.