У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» стартував проект «Від Я – до Я»

Дата: 28.01.2017 14:59

Фото без описуВиховна діяльність у КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2» займає важливе місце. Особливо вдалою є проектна діяльність, коли школярі разом зі своїми вчителями, керівниками, наставниками, батьками працюють над створенням творчих, соціальних, молодіжних проектів.

27 січня 2017 року проведено виховний загальношкільний проект «Від Я – до Я». Головна мета такого задуму – за допомогою інформаційного та практико-орієнтовного проектування залучити учнівський склад школи до колективної дитячої творчості, пізнання навколишнього світу, історії, традицій, культури свого краю, рідної школи, виховання патріотичних почуттів.

Фото без описуУ рамках заходу підготовлено цікаві проекти колективами 2 – 11 класів. Учні 2 – 4 класів підготували проект «З Україною в серці», 5 – 6 кл. – «Я – учень своєї школи», 7 – 8 кл. – «Я – житель Запорізького краю», 9 кл. – «Я – громадянин України», 10 – 11 кл. «Я – європеєць!». Класними керівниками проведені виховні години, бесіди, мандрівки, екскурсії.

Найбільш вдалими були проекти учнів початкової ланки та 5 – 6 класів. Підсумком проекту «З Україною в серці» стала виготовлена власноруч українська хата «Хата біла – то мій оберіг!» та збірка «Сім чудес України». Класні керівники Крамаренко І.І., Бодрова Н.М., Баштава О.М. для учнів підготували різноманітні віртуальні подорожі, бесіди, пісні, вірші про Веселівський край та нашу неньку-Україну.

Фото без описуУчні 5 – 6 класів разом з класними керівниками Луговською Л.А., Бевзенко О.М., в рамках проекту підготували збірки «Минуле і майбутнє разом», «Моя школа найкраща» та фотопроект «Щоденні миттєвості школи», провели дослідження колективу школи та підготували генеалогічне дерево «Моя шкільна родина».

Фото без описуЗавершився цікавий дослідницько-пошуковий проект «Від Я – до Я».

Радує те, що ми побачили плідну співпрацю наших дітей, батьків, педагогів.

Ольга Нестеренко,

заступник директора з виховної роботи

КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»