Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Бібліотека готується до ювілею

Веселівська центральна селищна бібліотека продовжує ряд заходів, готуючись до ювілею закладу. Цього тижня розпочалася підготовка матеріалу до книги.

15:46 16.02.2017

У Широківській бібліотеці пройшла акція «З миру з по книжці»

Книга – невід`ємна частина життя кожної людини. Вона відкриває вікно в новий яскравий та незвіданий світ. Це справжня скарбниця мудрості. Читаючи книжки, ми збагачуємо свій внутрішній світ, словниковий запас, можемо фантазувати, уявляти, мандрувати незвіданими світами.

13:32 16.02.2017

Визначено результати конкурсу «Я –за єдину Україну!»

06 лютого 2017 року відбувся І етап Обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!». На розгляд журі було представлено 18 робіт із 6 загальноосвітніх навчальних закладів громади.

22:13 15.02.2017

Крізь пекло афганської війни

28 років минуло з часу виведення радянських військ із Афганістану, а події в тій далекій країні залишаються живим болем для багатьох колишніх солдат та офіцерів, що воювали в цій війні. Вони живуть серед нас, ще молоді чоловіки, сповнені енергії та сил. Але у їхніх душах все ще живе війна.

19:05 15.02.2017

ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ

Важко навіть уявити світ, у якому немає книги. До неї звикають з самого дитинства, вона розкриває дивовижні таємниці життя та дає корисні поради у важку хвилину, вчить розуміти самих себе.

14:49 15.02.2017

Закохані серця своїми руками

14 лютого, у День всіх закоханих, у селищній бібліотеці відбувся майстер-клас по виготовленню валентинок своїми руками. Народні майстрині вчили всіх охочих вишивати хрестиком маленькі сердечки.

22:41 14.02.2017

ПОДЯКА БІБЛІОТЕКАРЮ

З Міжнародним днем дарування книги щиро вітаємо нашого сільського бібліотекаря Матієшину Світлану Геннадіївну.

22:37 14.02.2017