Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

День Святого Валентина у селищній бібліотеці

Недарма кажуть, що коханню підвладні всі, незалежно від віку та статі. Зазвичай 14 лютого закохані вітають один одного, дорогих та близьких людей, а також всіх, до кого відчувають повагу та симпатію. Мабуть, тому так легко і органічно увійшло до нашого календаря це свято.

21:39 14.02.2017

Учасники Школи кадрового резерву вчились використовувати інноваційні управлінські технології

У вівторок, 14 лютого, на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» відбувся семінар-практикум Школи кадрового резерву на тему: «Використання інноваційних управлінських технологій в роботі з педагогічними кадрами »

21:29 14.02.2017

Відкрита першість Веселівської селищної територіальної громади з настільного тенісу

11 лютого в приміщенні КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» пройшла відкрита першість Веселівської селищної територіальної громади з настільного тенісу. Чемпіони були визачені у командному та особистому заліку.

09:53 14.02.2017

Обирай свою «Міс глядацьких симпатій»!

8 березня у селищному будинку культури відбудеться яскравий і видовищний захід – конкурс краси і грації «Міс Веселе – 2017», організатором якого є Веселівська селищна рада.

19:02 13.02.2017

Відбулось засідання методичного об'єднання практичних психологів громади

10.02.2017 року на базі КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» відбулось засідання методичного об'єднання практичних психологів на тему: «Адаптація до шкільного навчання. Причини шкільної дезадаптації».

11:40 13.02.2017